Oświadczyny na filmie

Zaręczyny 5: Po rycersku

Miejsce: Miejsce pracy ukochanej

Sposób: Przebranie

Kraj: Australia

Szósta rocznica spotkania swojej ukochanej to dobra okazja do zaręczyn . Nick postanowił, że w jego przypadku stanie się to właśnie tego dnia. Postanowił zrealizować marzenie każdej księżniczki. Przybył do pani swego serca pracującej w sklepie z bizuterią w lśniącej zbroi dzierżąc zamiast miecza bukiet pięknych kwiatów i pierścionek zaręczynowy. Było i romantycznie i zabawnie.

Kobiety naprawdę pragną takich zaręczyn . Wystarczy spojrzeć na zazdrość bidulki siedzącej przed lustrem i zerkającej do gazety rozłożonej na kolanach. Mogę się założyć, że z zazdrości zagryza usta. Zaraz po tych zaręczynach zadzwonila na pewno do swojego chłopaka, by natychmiast odwiedził jubilera.

Zobacz także:
Zaręczyny w studiu tv Wróć do listy sposobów
Sposoby na zaręczyny:
Zaręczyny na morzu : Na jeziorze : W mieście miłości : W kinie : Na billboardzie : Na plaży : Zaręczyny z kwiatami : Na stadionie : Na zamku : Na urlopie : Zaręczyny przy ognisku : Na rowerze : W kopalni : Spontaniczne zaręczyny : W teatrze : W galerii handlowej : Na pikniku : W domu : Sekretne zaręczyny : Na dachu budynku : Na video : W radio : W balonie : Pod wodospadem : W miejskim parku : Zaręczyny na kuligu : W limuzynie : Na molo : Na ulicy : Przy lepieniu bałwana : Na sankach
Zaręczyny na filmie:
Zaręczyny przez piosenkę : Z humorem : Po rycersku : Oświadczyny na basenie : W sklepie : W ogródku : Wręczenie pierścionka zaręczynowego w śmigłowcu : Na estradzie : Zaręczyny w górach : W remizie : W kinie : W samolocie : W studiu TV : Pierścionek zaręczynowy podarowany w kinie w USA : Zaręczyny komórkowe : Na bannerze : Na stadionie : W tańcu :
Artykuły:
Starania na zaręczyny : Pierścionki zaręczynowe : Pierścionek zaręczynowy : Ranking pierścionków zaręczynowych : Pierścionek zaręczynowy, a osobowość wybranki : Zazdrość kobiet o zaręczyny : Jak napisać tekst oświadczyn? : Metody na zaręczyny : Zaręczyny : Ciekawe oświadczyny : Nietypowe oświadczyny : Niezwykłe oświadczyny : Romantyczne oświadczyny : Jak się oświadczyć dziewczynie? : Wyjątkowe pierścionki zaręczynowe : Jubiler : Biżuteria
redakcja@romantyczne-oswiadczyny.pl