Jak się oświadczyć?

Sposób 12: Zaręczyny na rowerze

Oświadczyny na rowerze

Wiatr rozwiewa jej włosy. Śmieje się jadąc z górki, podnosząc nogi i patrząc na wirujące w zawrotnym tempie pedały. Nagle zatrzymuje się w wyjątkowo urokliwym miejscu. "Jak tu pięknie..." - mówi, a ty nie możesz się zdecydować czy już to zrobić. Czy wyjąć pierścionek zaręczynowy i się jej oświadczyć.

Ten oryginalny sposób przesłał nam Kacper, który zakochał się w rowerowej entuzjastce. Postanowił wykorzystać jej pasję i oświadczyć się podczas wycieczki rowerowej. Długo się wahał czy jego wybranka będzie zadowolona z takiej formy oświadczyn. Jego obawy okazały się jednak bezpodstawne. Oto jego rady jak uczynić z rowerowej wyprawy wyprawę po ręke kobiety.

Po pierwsze - pogoda. Musi być słonecznie i przyjemnie. Oczywiście w pochmurne dni można jeździć na rowerze, ale nie wolno się oświadczać. Przed wyjazdem badamy więc starannie prognozę pogody.

Po drugie - miejsce oświadczyn . Należy tak wyznaczyć trasę wycieczki, by nie brakowało na niej dogodnych, urokliwych zakątków, restauracyjek lub zajazdów. W takim miejscu łatwiej o romantyczną atmosferę niż w szczerym polu (chociaż Kacper oświadczył się właśnie w szczerym polu:)

OCENA
OŚWIADCZYN:
Stopień romantyczności oświadczyn
Stopień wytworności oświadczyn
Stopień zaskoczenia z oświadczyn
Koszt oświadczyn
Zazdrość koleżanek

Po trzecie - tempo. Nie wolno jechać za szybko, by się nie zmęczyć. Nie będziesz przecież oświadczał będąc spoconym i zziajanym. Jeżeli jest taka potrzeba można udać przed ukochaną jakąś przypadłość - np.: kolkę.

Po czwarte, jeżeli jest taka okazja można łatwo zamienić rowerową wyprawę w piknik. Należy jedynie zabrać do sakwy koc, owoce i najzwyklejsze kanapki oraz jakiś wyjątkowy napój. Można też poczynić potrzebne zakupy w przydrożnym sklepie.

Kacper podarował swojej wybrance klasyczny diament w oprawie szatonowej. Piękny pierścionek zaręczynowy został kupiony u internetowego jubilera. Kiedy nie mamy pewności jak spersonalizować kamień na bizuterii zaręczynowej ten wybór jest najbezpieczniejszy.

Jak zawsze przypominamy, żeby przejrzeć w internecie pierścionki zaręczynowe jakie oferują internetowe sklepy jubilerskie. To pozwoli wam dokonać najbardziej optymalnego wyboru pierścionka zaręczynowego.

Na podstawie oświadczyn Kacpra D.

Pierścionki zaręczynowe - przeczytaj zanim kupisz!
Bądź przygotowany!

Zaręczyny w mieście

Zaręczyny rycerza

Zaręczyny i zazdrość
Sposoby na zaręczyny:
Zaręczyny na morzu : Na jeziorze : W mieście miłości : W kinie : Na billboardzie : Na plaży : Zaręczyny z kwiatami : Na stadionie : Na zamku : Na urlopie : Zaręczyny przy ognisku : Na rowerze : W kopalni : Spontaniczne zaręczyny : W teatrze : W galerii handlowej : Na pikniku : W domu : Sekretne zaręczyny : Na dachu budynku : Na video : W radio : W balonie : Pod wodospadem : W miejskim parku : Zaręczyny na kuligu : W limuzynie : Na molo : Na ulicy : Przy lepieniu bałwana : Na sankach
Zaręczyny na filmie:
Zaręczyny przez piosenkę : Z humorem : Po rycersku : Oświadczyny na basenie : W sklepie : W ogródku : Wręczenie pierścionka zaręczynowego w śmigłowcu : Na estradzie : Zaręczyny w górach : W remizie : W kinie : W samolocie : W studiu TV : Pierścionek zaręczynowy podarowany w kinie w USA : Zaręczyny komórkowe : Na bannerze : Na stadionie : W tańcu :
Artykuły:
Starania na zaręczyny : Pierścionki zaręczynowe : Pierścionek zaręczynowy : Ranking pierścionków zaręczynowych : Pierścionek zaręczynowy, a osobowość wybranki : Zazdrość kobiet o zaręczyny : Jak napisać tekst oświadczyn? : Metody na zaręczyny : Zaręczyny : Ciekawe oświadczyny : Nietypowe oświadczyny : Niezwykłe oświadczyny : Romantyczne oświadczyny : Jak się oświadczyć dziewczynie? : Wyjątkowe pierścionki zaręczynowe : Jubiler : Biżuteria
redakcja@romantyczne-oswiadczyny.pl