Ciekawe zaręczyny

Sposób 23: Oświadczyny w balonie

Romantyczne zaręczyny - W chmurach

Oświadczyny w kołyszącym się na wietrze balonie są zarówno romantyczne jak i wyjątkowo oryginalne. Spójrzcie na świat z wysokości. Z tej perspektywy poczujecie się najważniejsi, poczujecie się władcami. W ciebie wstąpią nadludzkie siły, a ją będzie rozpierać duma. Pierścionek zaręczynowy podarowany w takich okolicznościach nabierze szczególnego znaczenia.

OCENA
OŚWIADCZYN:
Stopień romantyczności oświadczyn
Stopień wytworności oświadczyn
Stopień zaskoczenia z oświadczyn
Koszt oświadczyn
Zazdrość koleżanek

Zorganizowanie zaręczyn podczas lotu balonem nie jest trudne, ale niestety kosztowne. Należy znaleźć w Internecie odpowiednia ofertę blisko miejsca waszego zamieszkania i zamówić lot balonem. Trzeba jednak zwrócić szczególną uwagę na pogodę.

Nie warto bowiem zamawiać lotu balonem dwa tygodnie przed i wznosić się w powietrze gdy nic nie widać, jest pochmurnie, zimno i nieprzyjemnie. Nie chcesz przecież wręczać jej pierścionka zaręczynowego podczas gdy twoja wybranka będzie drżała z zimna i szczękała zębami. Oświadczyny musza być przyjemne pod każdym względem.


Ważne jest także, żebyś się upewnił że twoja ukochana nie cierpi na lęk wysokości. Nie polegaj na swoim przeczuciu, ale przeprowadź z nią rozmowę na ten temat lub przygotuj test. Nie chcesz przecież, by podczas lotu balonem wysoko nad ziemią miała ataki lęku i histerii.

Rekomendujemy również konsultację z obsługą balonu i wzięcie na pokład szampana i kieliszków. Trzeba przecież uczcić chwilę, gdy twoja przyszła żona powie radosne "tak". Można się także zastanowić nad romantyczną kolacją po locie balonem. Może ona być zorganizowana w domu, na powietrzu lub w jakimś przytulnym lokalu - wszystko zależy od twojej inwencji.

Pamiętaj by zastanowić się nad najważniejszym atrybutem oświadczyn - pierścionkiem zaręczynowym. Zgodnie z naszym przekonaniem pierścionki zaręczynowe powinno wybierać się z rozwagą. Taka biżuteria jest bardzo droga więc trzeba się dobrze zastanowić. Najlepiej zaufać znanej firmie jubilerskiej lub jubulerowi i zobaczyć bizuterię w salonie, a kupić przez internet, gdyż często jest taniej.

Ranking
najlepszych
pierścionków zaręczynowych

Zaręczyny w zamku

Zaręczyny rycerza
Pierścionki zaręczynowe - przeczytaj zanim kupisz!
Bądź przygotowany!

redakcja@romantyczne-oswiadczyny.pl