Ciekawe zaręczyny

Sposób 23: Oświadczyny w balonie

Romantyczne zaręczyny - W chmurach

Oświadczyny w kołyszącym się na wietrze balonie są zarówno romantyczne jak i wyjątkowo oryginalne. Spójrzcie na świat z wysokości. Z tej perspektywy poczujecie się najważniejsi, poczujecie się władcami. W ciebie wstąpią nadludzkie siły, a ją będzie rozpierać duma. Pierścionek zaręczynowy podarowany w takich okolicznościach nabierze szczególnego znaczenia.

Zorganizowanie zaręczyn podczas lotu balonem nie jest trudne, ale niestety kosztowne. Należy znaleźć w Internecie odpowiednia ofertę blisko miejsca waszego zamieszkania i zamówić lot balonem. Trzeba jednak zwrócić szczególną uwagę na pogodę.

Nie warto bowiem zamawiać lotu balonem dwa tygodnie przed i wznosić się w powietrze gdy nic nie widać, jest pochmurnie, zimno i nieprzyjemnie. Nie chcesz przecież wręczać jej pierścionka zaręczynowego podczas gdy twoja wybranka będzie drżała z zimna i szczękała zębami. Oświadczyny musza być przyjemne pod każdym względem.


OCENA
OŚWIADCZYN:
Stopień romantyczności oświadczyn
Stopień wytworności oświadczyn
Stopień zaskoczenia z oświadczyn
Koszt oświadczyn
Zazdrość koleżanek

Ważne jest także, żebyś się upewnił że twoja ukochana nie cierpi na lęk wysokości. Nie polegaj na swoim przeczuciu, ale przeprowadź z nią rozmowę na ten temat lub przygotuj test. Nie chcesz przecież, by podczas lotu balonem wysoko nad ziemią miała ataki lęku i histerii.

Rekomendujemy również konsultację z obsługą balonu i wzięcie na pokład szampana i kieliszków. Trzeba przecież uczcić chwilę, gdy twoja przyszła żona powie radosne "tak". Można się także zastanowić nad romantyczną kolacją po locie balonem. Może ona być zorganizowana w domu, na powietrzu lub w jakimś przytulnym lokalu - wszystko zależy od twojej inwencji.

Pamiętaj by zastanowić się nad najważniejszym atrybutem oświadczyn - pierścionkiem zaręczynowym. Zgodnie z naszym przekonaniem pierścionki zaręczynowe powinno wybierać się z rozwagą. Taka biżuteria jest bardzo droga więc trzeba się dobrze zastanowić. Najlepiej zaufać znanej firmie jubilerskiej lub jubulerowi i zobaczyć bizuterię w salonie, a kupić przez internet, gdyż często jest taniej.

Ranking
najlepszych
pierścionków zaręczynowych

Zaręczyny w zamku

Zaręczyny rycerza
Pierścionki zaręczynowe - przeczytaj zanim kupisz!
Bądź przygotowany!
Sposoby na zaręczyny:
Zaręczyny na morzu : Na jeziorze : W mieście miłości : W kinie : Na billboardzie : Na plaży : Zaręczyny z kwiatami : Na stadionie : Na zamku : Na urlopie : Zaręczyny przy ognisku : Na rowerze : W kopalni : Spontaniczne zaręczyny : W teatrze : W galerii handlowej : Na pikniku : W domu : Sekretne zaręczyny : Na dachu budynku : Na video : W radio : W balonie : Pod wodospadem : W miejskim parku : Zaręczyny na kuligu : W limuzynie : Na molo : Na ulicy : Przy lepieniu bałwana : Na sankach
Zaręczyny na filmie:
Zaręczyny przez piosenkę : Z humorem : Po rycersku : Oświadczyny na basenie : W sklepie : W ogródku : Wręczenie pierścionka zaręczynowego w śmigłowcu : Na estradzie : Zaręczyny w górach : W remizie : W kinie : W samolocie : W studiu TV : Pierścionek zaręczynowy podarowany w kinie w USA : Zaręczyny komórkowe : Na bannerze : Na stadionie : W tańcu :
Artykuły:
Starania na zaręczyny : Pierścionki zaręczynowe : Pierścionek zaręczynowy : Ranking pierścionków zaręczynowych : Pierścionek zaręczynowy, a osobowość wybranki : Zazdrość kobiet o zaręczyny : Jak napisać tekst oświadczyn? : Metody na zaręczyny : Zaręczyny : Ciekawe oświadczyny : Nietypowe oświadczyny : Niezwykłe oświadczyny : Romantyczne oświadczyny : Jak się oświadczyć dziewczynie? : Wyjątkowe pierścionki zaręczynowe : Jubiler : Biżuteria
redakcja@romantyczne-oswiadczyny.pl