Oryginalne oświadczyny

Sposób 20: Zaręczyny na dachu

Romantyczne oświadczyny - Pod dachem z gwiazd

Patrzysz jak sączy wino wpatrzona w tętniące frenetycznym blaskiem miasto. Światło księżyca i płomienie świec mienią sie na kryształowych kieliszkach. Czujesz, że nadeszła właśnie chwila, na którą długo czekałeś. Dotykasz jej dłoni i kładziesz na niej pudełeczko z pierścionkiem zaręczynowym .

Kolacja na dachu budynku jest bardzo romantycznym pomysłem, ale sposób, w który zrobił to Piotrek to majstersztyk. Zadbał nie tylko o doskonałego szampana, wykwintne dania, nastrojową muzykę, elegancką zastawę, wspaniale przybrany stolik i mnóstwo mniejszych drobiazgów... zatrudnił nawet indywidualnego kelnera! Zdumienie jego ukochanej przekroczyło wszelkie granice. Nie był to jednak profesjonalista, ale jego bliski przyjaciel. Nie umniejszało to jednak rangi jego pomocy, gdyż zachowywał sie jak najlepszy kelner z pięciogwiazkowej restauracji. Wypelnił swoją rolę wyśmienicie. Dbał o serwowanie dań, dyskretnie zabierał talerze, dolewał do kieliszków szampana, a nawet wymieniał świece, gdyż kolacja Piotra była wyjatkowo długa. mieć takiego przyjaciela to prawdziwy skarb.

OCENA
OŚWIADCZYN:
Stopień romantyczności oświadczyn
Stopień wytworności oświadczyn
Stopień zaskoczenia z oświadczyn
Koszt oświadczyn
Zazdrość koleżanek

Z całą stanowczością polecamy takie rozwiązanie. Pomocny przyjaciel zajmie się wszystkimi prozaicznymi czynnościami pozostawiajac tobie i twojej wybrance czas na spędzenie przyjemnego wieczoru. Piotrek zorganizował kolację na dachu bloku mieszkalnego, które wynajmował, a potrawy donosił przyjaciel z jego mieszkania dwa piętra niżej. Wniesienie dania po drabince na dach to karkołomny wyczyn, a jemu udało się to bez niczyjej pomocy i bez przykrych niespodzianek. Bez chętnego do pomocy kolegi nie sposób zorganizować takiej kolacji.

Miasto nocą wygląda szczególnie romantycznie. Znika gdzieś hałas, pył, tłok i zaduch. Nocne światła wydobywają z niego to co najpiękniejsze. Piotrek i jego wybranka dotąd wspominaja kolację na dachu zwykłego bloku, która była dla nich wykwintniejszą niż w najlepszej paryskiej restauracji.

Na koniec rada: pierścionki zaręczynowe to droga biżuteria więc przed kupnem należy dobrze się rozejrzeć po rynku. Szczególnie w internecie w dobrych salonach jubilerskich. Dobrym pomysłem jest też zasięgnąć informacji u lokalnego, doświadczonego jubilera.

Na podstawie oświadczyn Piotra S.


Zaręczyny na ulicy
Pierścionki zaręczynowe - przeczytaj zanim kupisz!
Bądź przygotowany!
Zaręczyny
z romantyczną
piosenką
Ranking
najlepszych
pierścionków zaręczynowych

redakcja@romantyczne-oswiadczyny.pl