Zaręczyny w filmie

Zaręczyny 16: Uciekająca panna młoda

Tytuł oryginalny: Runaway bride (Uciekająca panna młoda)

Gatunek: Komedia Romantyczna

Bardzo lubiany film w Polsce i na świecie. Ma juz ponad dwadzieścia lat, ale nadal ma rzesze fanów. Często puszczany w telewizji, ciągle wywołuje uśmiechy na twarzach ludzi.

Dziennikarz Ike Graham z Nowego Jorku grany przez R. Gere przez prypadek dowiaduje się o Maggie Carpenter czyli "uciekającej pannie młodej", która już dziesięć razy uciekła przed swoim przyszłym mężaem sprzed ołtarza. Kiedy ją odnajduje, okazuje się, że kobieta jest zaręczona i planuje znowu wyjść za mąż. Ike, ajko rasowy dziennikarz chce napisać o niej artykuł.

Film opowiada o kobiecie obawiającej się ślubu i uciekjącej sprzed ołtarza. Wszystkim to się nie podoba oprócz lokalnego jubilera, który zarabia na biżuterii. Historią zaczyna się interesować dziennikarz i zakochuje się z wzajemnością w krewkiej pannie młodej. Film "Uciekająca Panna Młoda" jest pełen zabawnych dialogów. Przedstawiany fragment to przemowa oświadczynowa wykonana przez Julię Roberts, która odgrywa rolę mężczyzny.

Jestem pewien, że przed nami bardzo ciężkie chwile. Jestem pewien, że w pewnym momencie jedno z nas, albo nawet oboje będziemy chcieli odejść...Ale jestem także pewien, że jeżeli nie poproszę cie żebyś była moją będę tego żałował przez resztę życia, dlatego że głęboko w sercu wiem, że jesteś dla mnie stworzona.

Ranking
najlepszych
pierścionków zaręczynowych

Zaręczyny w limuzynie

Zaręczyny w górach
Pierścionki zaręczynowe - przeczytaj zanim kupisz!
Bądź przygotowany!

redakcja@romantyczne-oswiadczyny.pl