Zaręczyny w filmie

Zaręczyny 16: Uciekająca panna młoda

Tytuł oryginalny: Runaway bride

Gatunek: Komedia Romantyczna

Film opowiada o kobiecie obawiającej się ślubu i uciekjącej sprzed ołtarza. Wszystkim to się nie podoba oprócz lokalnego jubilera, który zarabia na biżuterii. Historią zaczyna się interesować dziennikarz i zakochuje się z wzajemnością w krewkiej pannie młodej. Przedstawiany fragment to przemowa oświadczynowa wykonana przez Julię Roberts (1:40-2:20), która odgrywa rolę mężczyzny.

(1:40-2:20)
Jestem pewien, że przed nami bardzo ciężkie chwile. Jestem pewien, że w pewnym momencie jedno z nas, albo nawet oboje będziemy chcieli odejść...Ale jestem także pewien, że jeżeli nie poproszę cie żebyś była moją będę tego żałował przez resztę życia, dlatego że głęboko w sercu wiem, że jesteś dla mnie stworzona.

Ranking
najlepszych
pierścionków zaręczynowych

Zaręczyny w limuzynie

Zaręczyny w górach
Pierścionki zaręczynowe - przeczytaj zanim kupisz!
Bądź przygotowany!
Sposoby na zaręczyny:
Zaręczyny na morzu : Na jeziorze : W mieście miłości : W kinie : Na billboardzie : Na plaży : Zaręczyny z kwiatami : Na stadionie : Na zamku : Na urlopie : Zaręczyny przy ognisku : Na rowerze : W kopalni : Spontaniczne zaręczyny : W teatrze : W galerii handlowej : Na pikniku : W domu : Sekretne zaręczyny : Na dachu budynku : Na video : W radio : W balonie : Pod wodospadem : W miejskim parku : Zaręczyny na kuligu : W limuzynie : Na molo : Na ulicy : Przy lepieniu bałwana : Na sankach
Zaręczyny na filmie:
Zaręczyny przez piosenkę : Z humorem : Po rycersku : Oświadczyny na basenie : W sklepie : W ogródku : Wręczenie pierścionka zaręczynowego w śmigłowcu : Na estradzie : Zaręczyny w górach : W remizie : W kinie : W samolocie : W studiu TV : Pierścionek zaręczynowy podarowany w kinie w USA : Zaręczyny komórkowe : Na bannerze : Na stadionie : W tańcu :
Artykuły:
Starania na zaręczyny : Pierścionki zaręczynowe : Pierścionek zaręczynowy : Ranking pierścionków zaręczynowych : Pierścionek zaręczynowy, a osobowość wybranki : Zazdrość kobiet o zaręczyny : Jak napisać tekst oświadczyn? : Metody na zaręczyny : Zaręczyny : Ciekawe oświadczyny : Nietypowe oświadczyny : Niezwykłe oświadczyny : Romantyczne oświadczyny : Jak się oświadczyć dziewczynie? : Wyjątkowe pierścionki zaręczynowe : Jubiler : Biżuteria
redakcja@romantyczne-oswiadczyny.pl