Zaręczyny

Oświadczyny dla flegmatyczki

Słowo "flegmatyczka" ma niestety negatywne konotacje, ale jest to zupełnie niesłuszne. Osoby o takim temperamencie są pogodne, zdyscyplinowane i łagodne. Nie lubią pośpiechu i szybkiego tempa, ale za to potrafią zachować kontrolę w bardzo trudnych sytuacjach. Nie znoszą także chamstwa i agresji. Posiadają wiele pozytywnych cech takich jak solidność, zrównoważenie oraz cierpliwość. Flegmatyk to najlepszy przyjaciel. Umie poświęcić drugiemu człowiekowi czas, potrafi współczuć i obdarzony jest dużą wrażliwością. W nim zawsze znajdziesz oparcie. Jest zrównoważona emocjonalnie i raczej introwertyczna. Taka osoba to skarb i ostoja opanowania.

Zaręczyny powinny być spokojne, najlepiej przeprowadzone tylko we dwoje lub w towarzystwie najbliższych osób. Najlepiej jej nie zaskakiwać, ale poprosić ją o rękę w sposób dystyngowany i pełen powagi dla tego zdarzenia. Najlepiej nie pozwalać sobie na ekstrawagancję i szukujący sposób oswiadczyn. Polecamy sposoby takie jak:


1. Zaręczyny na pięknej plaży
2. Oświadczyny na sredniowiecznym zamku
3. Zaręczyny w domowym zaciszu
4. Oświadczyny w teatrze na scenie
5. Oświadczyny w łódce na jeziorze

Pierścionek zaręczynowy powinien być klasyczny. Najlepiej pojedynczy diament o szlifie brylantowym w oprawie szatonowej. Rubin i szafir także powinny spełniać swoją rolę. Takie pierścionki znajdziesz u lokalnego jubilera (może również robi biżuterię na zamówienie). Ważnym jest by zrezygnować z fantazyjnych opraw i kształtów na rzecz klasycznej elegancji. Przy temparamencie flegmatyczki takie postępowanie jest najbezpieczniejsze. To jest najlepsza strategia.

Pierścionki zaręczynowe - przeczytaj zanim kupisz!
Bądź przygotowany!

Zaręczyny na ulicy
Ranking
najlepszych
pierścionków zaręczynowych

Zaręczyny rycerza
Sposoby na zaręczyny:
Zaręczyny na morzu : Na jeziorze : W mieście miłości : W kinie : Na billboardzie : Na plaży : Zaręczyny z kwiatami : Na stadionie : Na zamku : Na urlopie : Zaręczyny przy ognisku : Na rowerze : W kopalni : Spontaniczne zaręczyny : W teatrze : W galerii handlowej : Na pikniku : W domu : Sekretne zaręczyny : Na dachu budynku : Na video : W radio : W balonie : Pod wodospadem : W miejskim parku : Zaręczyny na kuligu : W limuzynie : Na molo : Na ulicy : Przy lepieniu bałwana : Na sankach
Zaręczyny na filmie:
Zaręczyny przez piosenkę : Z humorem : Po rycersku : Oświadczyny na basenie : W sklepie : W ogródku : Wręczenie pierścionka zaręczynowego w śmigłowcu : Na estradzie : Zaręczyny w górach : W remizie : W kinie : W samolocie : W studiu TV : Pierścionek zaręczynowy podarowany w kinie w USA : Zaręczyny komórkowe : Na bannerze : Na stadionie : W tańcu :
Artykuły:
Starania na zaręczyny : Pierścionki zaręczynowe : Pierścionek zaręczynowy : Ranking pierścionków zaręczynowych : Pierścionek zaręczynowy, a osobowość wybranki : Zazdrość kobiet o zaręczyny : Jak napisać tekst oświadczyn? : Metody na zaręczyny : Zaręczyny : Ciekawe oświadczyny : Nietypowe oświadczyny : Niezwykłe oświadczyny : Romantyczne oświadczyny : Jak się oświadczyć dziewczynie? : Wyjątkowe pierścionki zaręczynowe : Jubiler : Biżuteria
redakcja@romantyczne-oswiadczyny.pl