Romantyczne oświadczyny

Sposób 18: Zaręczyny w domu

Romantyczne oświadczyny -Przytulne gniazdko

Świece rzucają na ściany tańczące cienie. Na stole znajduje się wykwintne danie, a ona siada do kolacji dziwiąc się twojemu wysiłkowi i wystrojowi miejsca. Wie, że jest to jakaś wyjątkowa okazja, ale nie spodziewa się, ze to właśnie dzisiaj poprosisz ją o rękę.

Wbrew pozorom nie jest to sposób pospolity, ale rzadki i bardzo romantyczny. Wiele kobiet bardziej sobie ceni twój wysiłek aniżeli ostateczny efekt. Doskonale przygotowana kolacja wymaga pracy i wrażenia może być lepsze niż ci się wydaje. Finansowo jest to bardzo przystępny sposób, ale wymaga dużo wysiłku i wkładu pracy, gdyż należy odpowiednio przygotować mieszkanie i potrawy.

Najważniejsza jest dekoracja miejsca spożywania posiłku. Najlepszy jest mały okrągły stolik oraz wygodne krzesła ustawione na środku pokoju. Obowiązkowym wyposażeniem są świece, śnieżnobiały obrus, zastawa ułożona według restauracyjnych zasad na stole oraz romantyczna, spokojna muzyka. Postaraj się doprowadzić mieszkanie do porządku. Nie rozumiemy przez to szorowania okien, ale na pewno nie można wcisnąć brudnych skarpet pod kanapę, a na telewizorze zostawić grubej na palec warstwy kurzu.

OCENA
OŚWIADCZYN:
Stopień romantyczności oświadczyn
Stopień wytworności oświadczyn
Stopień zaskoczenia z oświadczyn
Koszt oświadczyn
Zazdrość koleżanek

Potrawa nie ma najważniejszego charakteru. Nie sil się na jakieś dziwaczne kompozycje w stylu: wątróbki indycze w sosie czekoladowo-miętowym. Poza ciekawą nazwą takie danie może spowodować niestrawność i mdłości. Danie powinno być ciekawe, ale nie dziwaczne. Polecamy dania z ryb (szczególnie łosoś) oraz kolorowe sałatki warzywne lub owocowe. Posiłek musi szczególnie cieszyć oko. Porcje powinny być nieduże oraz zapewniony pasujący do tej chwili napitek. Ważny jest również sposób podania pierścionka zaręczynowego - trzeba to zrobic uroczyście, elegancko i dystyngowanie, ale niekoniecznie na kolanach.

Sposób ten jest idealny do oświadczyn osobie nieśmiałej, spokojnej, o romantycznej i ckliwej duszy . Takiej naturze należy sprawić pierścionek zaręczynowy mało krzykliwy w klasycznej oprawie. Taką biżuterię zaręczynową znajdziesz prawie u każdego jubilera.

Warto obejrzeć ofertę biżuterii dużych i znanych firm jubilerskich. Pierścionki zaręczynowe można obejrzeć przez internet , a zakupu dokonać później w salonie z biżuterią. Polecamy także nasz ranking pierścionków zaręczynowych i jubilerów.

Na podstawie pomysłu redakcji


Zaręczyny na ulicy
Pierścionki zaręczynowe - przeczytaj zanim kupisz!
Bądź przygotowany!
Zaręczyny
z romantyczną
piosenką
Ranking
najlepszych
pierścionków zaręczynowych

redakcja@romantyczne-oswiadczyny.pl