Gdzie się oświadczyć?

Sposób 8: Zaręczyny na stadionie

Oświadczyny na stadionie

Na stadionie wrzawa i gromadne śpiewy kibiców. Powiewają flagi, słychać doping. Nagle spiker prosi wszystkich o uwagę. Mówi, że to jest wyjątkowy dzień i że teraz zadasz swojej dziewczynie ważne pytanie. Wrzawa cichnie, a ty klękasz z pierścionkiem zaręczynowym i czekasz na odpowiedź.

Oświadczyny na stadionie to pomysł raczej amerykański, ale jak najbardziej możliwy do wykonania w warunkach polskich. Przeprowadzone być mogą na stadionie piłkarskim co jest raczej trudne lub w hali, podczas meczu koszykówki, hokeja, piłki ręcznej lub siatkówki. Spikerzy pozytywnie ustosunkowują się do takich próśb więc po ich stronie nie będzie na pewno problemu.

Ważne jest, aby tego dnia na stadionie lub w hali panowała odpowiednia atmosfera. Najbardziej ryzykownie jest na stadionach piłkarskich, gdzie nieprzyjemna burda może wybuchnąć w każdej chwili rujnując pieczołowicie przygotowywany plan. Najbezpieczniej jest na meczach siatkówki gdzie panuje doskonała atmosfera.

OCENA
OŚWIADCZYN:
Stopień romantyczności oświadczyn
Stopień wytworności oświadczyn
Stopień zaskoczenia z oświadczyn
Koszt oświadczyn
Zazdrość koleżanek

Należy także nie prosić spikera, by zadał pytanie sam. To jest nasze zadanie. Spiker może jedynie wprowadzić cię w tę chwilę, a operator kamery pokazać waszą parę na telebimie. Do ciebie należy obowiązek poproszenia dziewczyny o rękę - odradzamy uleganie amerykańskiej pokusie wykorzystania innej osoby lub napisania tego pytania na tablicy wyników. Takie postępowanie może mieć uzasadnienie jeżeli wiesz, że to spodoba się twojej wybrance. Jednak wydaje nam się że to ty powinienes wyciągnąć pierścionek zaręczynowy i poprosić swoją wybrankę o rękę.

Wybór czasu też należy do ciebie. Najczęściej może to nastąpić jedynie podczas przerw meczu. W absolutnie wyjątkowych sytuacjach może to nastąpić bezpośrednio przed spotkaniem.

Dobór pierścionka zaręczynowego jest sprawą indywidualną. Warto jednak przed zdecydowaniem sie na kupno zobaczyć w internecie ofertę największych i znanych polskich marek jubilerskich. Pierścionki zaręczynowe kupione w takich sklepach jubilerskich są bardzo wysokiej jakości, a często można trafić w nich na promocje. Zawsze mozna jednak szukać biżuterii zaręczynowej u lokalnego jubilera.

Na podstawie pomysłu redaktorów serwisu


Zaręczyny w domu
Pierścionki zaręczynowe - przeczytaj zanim kupisz!
Bądź przygotowany!

Zaręczyny w górach
Ranking
najlepszych
pierścionków zaręczynowych
Sposoby na zaręczyny:
Zaręczyny na morzu : Na jeziorze : W mieście miłości : W kinie : Na billboardzie : Na plaży : Zaręczyny z kwiatami : Na stadionie : Na zamku : Na urlopie : Zaręczyny przy ognisku : Na rowerze : W kopalni : Spontaniczne zaręczyny : W teatrze : W galerii handlowej : Na pikniku : W domu : Sekretne zaręczyny : Na dachu budynku : Na video : W radio : W balonie : Pod wodospadem : W miejskim parku : Zaręczyny na kuligu : W limuzynie : Na molo : Na ulicy : Przy lepieniu bałwana : Na sankach
Zaręczyny na filmie:
Zaręczyny przez piosenkę : Z humorem : Po rycersku : Oświadczyny na basenie : W sklepie : W ogródku : Wręczenie pierścionka zaręczynowego w śmigłowcu : Na estradzie : Zaręczyny w górach : W remizie : W kinie : W samolocie : W studiu TV : Pierścionek zaręczynowy podarowany w kinie w USA : Zaręczyny komórkowe : Na bannerze : Na stadionie : W tańcu :
Artykuły:
Starania na zaręczyny : Pierścionki zaręczynowe : Pierścionek zaręczynowy : Ranking pierścionków zaręczynowych : Pierścionek zaręczynowy, a osobowość wybranki : Zazdrość kobiet o zaręczyny : Jak napisać tekst oświadczyn? : Metody na zaręczyny : Zaręczyny : Ciekawe oświadczyny : Nietypowe oświadczyny : Niezwykłe oświadczyny : Romantyczne oświadczyny : Jak się oświadczyć dziewczynie? : Wyjątkowe pierścionki zaręczynowe : Jubiler : Biżuteria
redakcja@romantyczne-oswiadczyny.pl