Ciekawe oświadczyny

Sposób 11: Zaręczyny przy ognisku

Oświadczyny przy ognisku

Blask płomienia pełga po twojej twarzy. Przytulasz ją mocniej. Jest wpatrzona w ognisko, zasłuchana w trzaskające drewno i w pohukiwanie nocnych ptaków. Sięgasz ręką do swojej kieszeni. Właśnie teraz jest najdoskonalszy moment, by to zrobić. Wyciągasz pierścionek zaręczynowy i prosisz ją o rękę.

Oświadczyny przy płonącym ognisku są wyjątkowo romantyczne. Musisz się jednak postarać by na drodze nie stanęły ci prowizoryczne sprawy. Największymi zabójcami romantyzmu są krwiożercze komarzyce. Dlatego decydując się na takie oświadczyny najlepiej wybrać ciepły wiosenny dzień kiedy jeszcze te bezlitosne owady nie wykluły się z jaj lub poczekać do jesieni. Innym wyjściem jest obfite nasmarowanie się środkiem odstraszającym komary.

Należy także zadbać o romantyczną atmosferę i miejsce. Najlepszy jest skraj lasu, polana nad jeziorem, lub plaża. Może być to również miejsce, z którym jesteście związani lub miało duże znaczenie dla waszej znajomości. Jeżeli potrafisz grać na jakimś instrumencie - koniecznie go zabierz i przygotuj na tę okazję specjalną piosenkę.

OCENA
OŚWIADCZYN:
Stopień romantyczności oświadczyn
Stopień wytworności oświadczyn
Stopień zaskoczenia z oświadczyn
Koszt oświadczyn
Zazdrość koleżanek

Trzeba również zadbać o prowiant i napitek. Na ognisko należy zabrać dobre kiełbaski, mięso lub ziemniaki. W momencie kulminacyjnym wieczoru możemy się przerzucić na bardziej wysublimowane menu. Wyjmujemy szampana i pieczemy kunsztownie przygotowane szaszłyki.

Oczywiście trzeba być doskonale zorientowanym co do upodobań wybranki. Decydujmy się na tę formę oświadczyn jeżeli nasza ukochana jest wielbicielką wypadów na łono przyrody i nie przeszkadzają jej prowizoryczne, biwakowe warunki.

W kwestii pierścionka zaręczynowego : osoby związane z naturą pożądają pierścieni z zielonym kamieniem - najlepiej szmaragdem. Mile widziana jest przez nie również oryginalna oprawa.

Pierścionki zaręczynowe to ważna kwestia więc warto zrobić rekonesans w internecie u jubilerów przed dokonaniem zakupu. Proponujemy duże sklepy jubilerskie ze względu na jakość bizuterii i bogactwo wyboru pierścionków zaręczynowych.

Na podstawie pomysłu Jacka D.

Pierścionki zaręczynowe - przeczytaj zanim kupisz!
Bądź przygotowany!

Zaręczyny na ulicy
Ranking
najlepszych
pierścionków zaręczynowych

Zaręczyny rycerza
Sposoby na zaręczyny:
Zaręczyny na morzu : Na jeziorze : W mieście miłości : W kinie : Na billboardzie : Na plaży : Zaręczyny z kwiatami : Na stadionie : Na zamku : Na urlopie : Zaręczyny przy ognisku : Na rowerze : W kopalni : Spontaniczne zaręczyny : W teatrze : W galerii handlowej : Na pikniku : W domu : Sekretne zaręczyny : Na dachu budynku : Na video : W radio : W balonie : Pod wodospadem : W miejskim parku : Zaręczyny na kuligu : W limuzynie : Na molo : Na ulicy : Przy lepieniu bałwana : Na sankach
Zaręczyny na filmie:
Zaręczyny przez piosenkę : Z humorem : Po rycersku : Oświadczyny na basenie : W sklepie : W ogródku : Wręczenie pierścionka zaręczynowego w śmigłowcu : Na estradzie : Zaręczyny w górach : W remizie : W kinie : W samolocie : W studiu TV : Pierścionek zaręczynowy podarowany w kinie w USA : Zaręczyny komórkowe : Na bannerze : Na stadionie : W tańcu :
Artykuły:
Starania na zaręczyny : Pierścionki zaręczynowe : Pierścionek zaręczynowy : Ranking pierścionków zaręczynowych : Pierścionek zaręczynowy, a osobowość wybranki : Zazdrość kobiet o zaręczyny : Jak napisać tekst oświadczyn? : Metody na zaręczyny : Zaręczyny : Ciekawe oświadczyny : Nietypowe oświadczyny : Niezwykłe oświadczyny : Romantyczne oświadczyny : Jak się oświadczyć dziewczynie? : Wyjątkowe pierścionki zaręczynowe : Jubiler : Biżuteria
redakcja@romantyczne-oswiadczyny.pl