Niezwykłe zaręczyny

Sposób 1: Oświadczyny na jeziorze

oświadczyny na jeziorze

Cichy plusk wioseł zanurzających się w wodzie i jej coraz bardziej rozmarzony wzrok śledzący oddalający się stopniowo brzeg. Patrzysz na jej zamyśloną twarz i sprawdzasz nerwowo czy pierścionek zaręczynowy jest w kieszeni na piersi. Słońce chyli się ku zachodowi, a jego promienie gasną w nieruchomej tafli jeziora. Tak własnie moga wygladać twoje oświadczyny na jeziorze - wystarczy tylko pamiętać o kilku szczegółach, które ułatwią organizację takich zaręczyn.

Wynajęcie łódki na spokojnym jeziorze nie stanowi problemu. Co prawda wymagany niekiedy kapok likwiduje nieco czar przejażdżki, ale nie jest to tak uciążliwe, żeby zniwelowało cały urok wyprawy. Najlepiej wynająć łódkę przed wieczorem, żeby zdążyć na zachód słońca co wzmoże romantyczność żeglugi. Oczywiście wycieczka będzie niezwykle przyjemna i zajmująca dla naszej wybranki serca również o innej porze dnia. Zamiast zachodu słońca można urządzić sobie piknik na jeziorze. Warto zaopatrzyć się także w środek na komary i nie narzekać na wiosłowanie tylko popisać się swoją tężyzną fizyczną.

OCENA
OŚWIADCZYN:
Stopień romantyczności oświadczyn
Stopień wytworności oświadczyn
Stopień zaskoczenia z oświadczyn
Koszt oświadczyn
Zazdrość koleżanek

Proponujemy zatrzymać się w spokojnym miejscu i czekać na odpowiedni moment, by wyjąć pierścionek zaręczynowy i poprosić o rękę. Warto przy tej okazji wspomnieć wspólnie spędzone chwile i umotywować swój wybór (kobiety wyjątkowo to lubią). Ważna uwaga dotyczy również zachowania równowagi na łódce. Nie wykonujemy gwałtownych ruchów, bo oświadczyny mogą się skończyć nieprzyjemną kąpielą w chłodnej wodzie.

Dobrym pomysłem jest wzięcie na łódkę owoców, a także szampana. Wypicie lampki tego musującego trunku i zagryzanie go truskawkami często wprowadza odpowiednią atmosferę i uatrakcyjnia wycieczkę.

Jak zawsze proponujemy połączenie pierścionka zaręczynowego z miejscem jego wręczenia. Może być to zrobione w formie grawerunku lub odpowiedniego kamienia szlachetnego. Pomysłodawca i wykonawca tych oświadczyn - Marcin wybrał szafir, a jego obecna żona bardzo sobie chwali ten wybór.

Marcin dokonał zakupu w dużym i znanym sklepie jubilerskim. Uważa, że pierścionki zaręczynowe kupione w dużym salonie, u pewnego jubilera z wiedzą o bizuterii są bardziej pewne. Kupił na miejscu, ale wszelkie modele obejrzał przez internet.

Na podstawie oświadczyn Marcina K. (czerwiec 2009)


Zaręczyny na ulicy
Pierścionki zaręczynowe - przeczytaj zanim kupisz!
Bądź przygotowany!
Zaręczyny
z romantyczną
piosenką
Ranking
najlepszych
pierścionków zaręczynowych
Sposoby na zaręczyny:
Zaręczyny na morzu : Na jeziorze : W mieście miłości : W kinie : Na billboardzie : Na plaży : Zaręczyny z kwiatami : Na stadionie : Na zamku : Na urlopie : Zaręczyny przy ognisku : Na rowerze : W kopalni : Spontaniczne zaręczyny : W teatrze : W galerii handlowej : Na pikniku : W domu : Sekretne zaręczyny : Na dachu budynku : Na video : W radio : W balonie : Pod wodospadem : W miejskim parku : Zaręczyny na kuligu : W limuzynie : Na molo : Na ulicy : Przy lepieniu bałwana : Na sankach
Zaręczyny na filmie:
Zaręczyny przez piosenkę : Z humorem : Po rycersku : Oświadczyny na basenie : W sklepie : W ogródku : Wręczenie pierścionka zaręczynowego w śmigłowcu : Na estradzie : Zaręczyny w górach : W remizie : W kinie : W samolocie : W studiu TV : Pierścionek zaręczynowy podarowany w kinie w USA : Zaręczyny komórkowe : Na bannerze : Na stadionie : W tańcu :
Artykuły:
Starania na zaręczyny : Pierścionki zaręczynowe : Pierścionek zaręczynowy : Ranking pierścionków zaręczynowych : Pierścionek zaręczynowy, a osobowość wybranki : Zazdrość kobiet o zaręczyny : Jak napisać tekst oświadczyn? : Metody na zaręczyny : Zaręczyny : Ciekawe oświadczyny : Nietypowe oświadczyny : Niezwykłe oświadczyny : Romantyczne oświadczyny : Jak się oświadczyć dziewczynie? : Wyjątkowe pierścionki zaręczynowe : Jubiler : Biżuteria
redakcja@romantyczne-oswiadczyny.pl