Gdzie się oświadczyć?

Sposób 25: Zaręczyny w parku

Oświadczyny - Park wspomnień

Oświadczyny w miejskim parku mogą się wydawać mało oryginalne i romantyczne. Nic bardziej mylnego! Wszystko bowiem zależy od waszych wspomnień związanych z tym miejscem, pogody oraz słów, które wypowiesz do ukochanej. Daj jej tam pierścionek zaręczynowy tylko gdy jesteś pewien "magii" miejsca.

Jeżeli chcesz oświadczyć się w parku niezbędne są przyjemne wspomnienia związane z tym miejscem. Musisz wybrać park gdzie spacerowaliście, rozmawialiście i miło spędzaliście wspólny czas. Podczas wyprawy, która zakończy się oświadczynami warto wspomnieć najprzyjemniejsze chwile i wprowadzić swoja wybrankę w stan zamyślenia i zadumy.

Niezbędna jest również niebanalna i szczera mowa oświadczynowa, czyli słowa, które wypowiesz przed zadaniem najważniejszego pytania. Trudno podać uniwersalną receptę na przemowę oświadczynową. Musisz dotrzeć do najgłębszych pokładów swojej wrażliwości i mówić otwarcie. Warto wzorować się na słynnych oświadczynach filmowych lub przedstawionych w literaturze. Można też zajrzeć do naszego artykułu poświęconego mowom oświadczynowym.

OCENA
OŚWIADCZYN:
Stopień romantyczności oświadczyn
Stopień wytworności oświadczyn
Stopień zaskoczenia z oświadczyn
Koszt oświadczyn
Zazdrość koleżanek

Bardzo ważną sprawą jest pogoda i pora spaceru. Musi być słonecznie, nie wietrznie oraz nie może padać. Pora roku nie ma tutaj znaczenia. Można się też zdecydować na romantyczne oświadczyny w deszczu - niektóre kobiety uważają to za bardzo romantyczne.

Oświadczyny w parku można połączyć z piknikiem lub romantyczną kolacją w przytulnej knajpce lub restauracji. Będzie to doskonałym dopełnieniem tego rodzaju oświadczyn. Pamietaj jednak, by odwiedzić wcześniej upatrzony lokal, żeby nie być zaskoczonym, a także zaznajomić się ze "środowiskiem" zaręczyn.

Na podstawie pomysłu redakcji


Zaręczyny na ulicy
Pierścionki zaręczynowe - przeczytaj zanim kupisz!
Bądź przygotowany!
Zaręczyny
z romantyczną
piosenką
Ranking
najlepszych
pierścionków zaręczynowych
Sposoby na zaręczyny:
Zaręczyny na morzu : Na jeziorze : W mieście miłości : W kinie : Na billboardzie : Na plaży : Zaręczyny z kwiatami : Na stadionie : Na zamku : Na urlopie : Zaręczyny przy ognisku : Na rowerze : W kopalni : Spontaniczne zaręczyny : W teatrze : W galerii handlowej : Na pikniku : W domu : Sekretne zaręczyny : Na dachu budynku : Na video : W radio : W balonie : Pod wodospadem : W miejskim parku : Zaręczyny na kuligu : W limuzynie : Na molo : Na ulicy : Przy lepieniu bałwana : Na sankach
Zaręczyny na filmie:
Zaręczyny przez piosenkę : Z humorem : Po rycersku : Oświadczyny na basenie : W sklepie : W ogródku : Wręczenie pierścionka zaręczynowego w śmigłowcu : Na estradzie : Zaręczyny w górach : W remizie : W kinie : W samolocie : W studiu TV : Pierścionek zaręczynowy podarowany w kinie w USA : Zaręczyny komórkowe
Artykuły:
Starania na zaręczyny : Pierścionki zaręczynowe : Pierścionek zaręczynowy : Ranking pierścionków zaręczynowych : Pierścionek zaręczynowy, a osobowość wybranki : Zazdrość kobiet o zaręczyny : Jak napisać tekst oświadczyn? : Metody na zaręczyny : Zaręczyny : Ciekawe oświadczyny : Nietypowe oświadczyny : Niezwykłe oświadczyny : Romantyczne oświadczyny : Jak się oświadczyć dziewczynie?
redakcja@romantyczne-oswiadczyny.pl