Gdzie się oświadczyć?

Sposób 25: Zaręczyny w parku

Oświadczyny - Park wspomnień

Oświadczyny w miejskim parku mogą się wydawać mało oryginalne i romantyczne. Nic bardziej mylnego! Wszystko bowiem zależy od waszych wspomnień związanych z tym miejscem, pogody oraz słów, które wypowiesz do ukochanej. Daj jej tam pierścionek zaręczynowy tylko gdy jesteś pewien "magii" miejsca.

OCENA
OŚWIADCZYN:
Stopień romantyczności oświadczyn
Stopień wytworności oświadczyn
Stopień zaskoczenia z oświadczyn
Koszt oświadczyn
Zazdrość koleżanek

Jeżeli chcesz oświadczyć się w parku niezbędne są przyjemne wspomnienia związane z tym miejscem. Musisz wybrać park gdzie spacerowaliście, rozmawialiście i miło spędzaliście wspólny czas. Podczas wyprawy, która zakończy się oświadczynami warto wspomnieć najprzyjemniejsze chwile i wprowadzić swoja wybrankę w stan zamyślenia i zadumy.

Niezbędna jest również niebanalna i szczera mowa oświadczynowa, czyli słowa, które wypowiesz przed zadaniem najważniejszego pytania. Trudno podać uniwersalną receptę na przemowę oświadczynową. Musisz dotrzeć do najgłębszych pokładów swojej wrażliwości i mówić otwarcie. Warto wzorować się na słynnych oświadczynach filmowych lub przedstawionych w literaturze. Można też zajrzeć do naszego artykułu poświęconego mowom oświadczynowym.

Bardzo ważną sprawą jest pogoda i pora spaceru. Musi być słonecznie, nie wietrznie oraz nie może padać. Pora roku nie ma tutaj znaczenia. Można się też zdecydować na romantyczne oświadczyny w deszczu - niektóre kobiety uważają to za bardzo romantyczne.

Oświadczyny w parku można połączyć z piknikiem lub romantyczną kolacją w przytulnej knajpce lub restauracji. Będzie to doskonałym dopełnieniem tego rodzaju oświadczyn. Pamietaj jednak, by odwiedzić wcześniej upatrzony lokal, żeby nie być zaskoczonym, a także zaznajomić się ze "środowiskiem" zaręczyn.

Na podstawie pomysłu redakcji


Zaręczyny na ulicy
Pierścionki zaręczynowe - przeczytaj zanim kupisz!
Bądź przygotowany!
Zaręczyny
z romantyczną
piosenką
Ranking
najlepszych
pierścionków zaręczynowych

redakcja@romantyczne-oswiadczyny.pl