Jak się oświadczyć?

Sposób 6: Oświadczyny na plaży

oświadczyny nad morzem

Szum morza i krzyk mew towarzyszy waszej kolacji na piaszczystej plaży. Wieczór jest ciepły a od morza wieje przyjemny wiatr. Twoja wybranka patrzy na ciebie tęsknie jakby czegoś się spodziewała. Ty wiesz czego z taką niecierpliwością wyczekuje. Klękasz i wyciągasz w jej stronę rękę. Na dłoni leży pierścionek zaręczynowy.

Organizacja kolacji na plaży nie przysparza kłopotu. Należy znaleźć jedynie ustronne miejsce, by nie przeszkadzały wam przypadkowe osoby. Dwa krzesła i stolik można przy drobnej opłacie wypożyczyć z jakiejś nadmorskiej restauracji. Znalezienie firmy cateringowej też nie powinno nastręczać wielu trudności. Przydałaby się również pomoc najlepszego przyjaciela (przecież zaraz po kolacji nie będziemy zajmować się sprzątaniem - czekają nas przyjemniejsze pooświadczynowe obowiązki)

Warto postarać się o potrawy ciepłe i tak wszystko zorganizować, żeby w momencie wprowadzenia wybranki na plażę stolik był nakryty, a dania gotowe. W tym również niezbędna będzie pomoc zaufanej osoby.

OCENA
OŚWIADCZYN:
Stopień romantyczności oświadczyn
Stopień wytworności oświadczyn
Stopień zaskoczenia z oświadczyn
Koszt oświadczyn
Zazdrość koleżanek

Przy kolacji możliwe są różne urozmaicenia: wybranie na porę kolacji zachodu słońca, wynajęcie skrzypka lub nastrojowa muzyka odtwarzana ze sprzętu audio, a także romantyczny spacer brzegiem morza zaraz po posiłku. Możliwości jest bardzo wiele.

Warto tak dobrać pierścionek zaręczynowy , by przypominał przyszłej żonie te romantyczne oświadczyny. Proponujemy kamienie z odcieniem niebieskim-morskim lub barwy żółtoczerwone, barwy piasku i zachodu słońca.

Pomysłodawca tych oświadczyn - Marcin zwraca również uwagę na kwestie pogody. On musiał przesuwać termin oświadczyn przez dwa dni, gdyż bał się deszczu i porywistego wiatru. Warto uważnie zbadać prognozy przed organizacją kolacji. Przy tej okazji niezbędna jest tez pomoc zaufanej osoby - sami raczej sobie nie poradzimy.

Pamiętajcie, że pierścionki zaręczynowe należy dobierać z rozwagą i nie spieszyć się przy zakupie. Nieoceniony jest w takich sprawach internet, w którym spokojnie możemy przejrzec ofertę sklepów jubilerskich.

Na podstawie oświadczyn Marcina (czerwiec 2007)

Pierścionki zaręczynowe - przeczytaj zanim kupisz!
Bądź przygotowany!

Zaręczyny w balonie
Ranking
najlepszych
pierścionków zaręczynowych
Zaręczyny
z romantyczną
piosenką
Sposoby na zaręczyny:
Zaręczyny na morzu : Na jeziorze : W mieście miłości : W kinie : Na billboardzie : Na plaży : Zaręczyny z kwiatami : Na stadionie : Na zamku : Na urlopie : Zaręczyny przy ognisku : Na rowerze : W kopalni : Spontaniczne zaręczyny : W teatrze : W galerii handlowej : Na pikniku : W domu : Sekretne zaręczyny : Na dachu budynku : Na video : W radio : W balonie : Pod wodospadem : W miejskim parku : Zaręczyny na kuligu : W limuzynie : Na molo : Na ulicy : Przy lepieniu bałwana : Na sankach
Zaręczyny na filmie:
Zaręczyny przez piosenkę : Z humorem : Po rycersku : Oświadczyny na basenie : W sklepie : W ogródku : Wręczenie pierścionka zaręczynowego w śmigłowcu : Na estradzie : Zaręczyny w górach : W remizie : W kinie : W samolocie : W studiu TV : Pierścionek zaręczynowy podarowany w kinie w USA : Zaręczyny komórkowe
Artykuły:
Starania na zaręczyny : Pierścionki zaręczynowe : Pierścionek zaręczynowy : Ranking pierścionków zaręczynowych : Pierścionek zaręczynowy, a osobowość wybranki : Zazdrość kobiet o zaręczyny : Jak napisać tekst oświadczyn? : Metody na zaręczyny : Zaręczyny : Ciekawe oświadczyny : Nietypowe oświadczyny : Niezwykłe oświadczyny : Romantyczne oświadczyny : Jak się oświadczyć dziewczynie?
redakcja@romantyczne-oswiadczyny.pl