Niezwykłe zaręczyny

Sposób 22: Oświadczyny w radiu

Romantyczne oświadczyny - Na fali uczuć

Twoje oświadczyny nie muszą być słyszane tylko przez twoja dziewczynę, mogą rozprzestrzenić się w eterze na dzisiątki kilometrów, a dzięki internetowi dotrą do mieszkańców każdego zakątka świata. Takie świetne właściwości ma stare, poczciwe i nie zawsze przez wszystkich doceniane radio. Jedyna wada jest taka, że nie podarujesz przez eter pierścionka zaręczynowego.

Wyznanie miłości na falach radiowych ma sens gdy twoja ukochana słucha regularnie którejs z lokalnych, niszowych stacji. Dotarcie na antene wielkich komercyjnych stacji graniczy z cudem. W nich liczą sie tylko pieniądze. Idealnie jest gdy robi to o stałej porze, np.: gdy dojeżdża do pracy lub na uczelnię. Wtedy nie musisz jej o niczym informować, a jej zaskoczenie i radosć będą zwielokrotnione.

Innym rozwiązaniem jest poinformowanie wybranki o dniu i czasie kiedy będziesz wygłaszał na antenie swoją "oświadczynową przemowę". Musisz wiedzieć, że jest ona nieodzowna. Piękno tego sposobu zaręczyn polega na twoich słowach, a radio nadaje mu jedynie splendor i cechy spektaklu. Bardzo dokładnie się zastanów przed wgłoszeniem "mowy oświadczynowej". Musi byc romantyczna i zachęcajaca ją do związania przyszlości właśnie z tobą.

OCENA
OŚWIADCZYN:
Stopień romantyczności oświadczyn
Stopień wytworności oświadczyn
Stopień zaskoczenia z oświadczyn
Koszt oświadczyn
Zazdrość koleżanek

Z doświadczeń Marka - pomysłodawcy tego sposobu oswiadczyn - wynika, że spikerzy radiowi przychylnie traktują na tego rodzaju prosby zakochanych mężczyzn. Oświadczyny na antenie doskonale urozmaicają ich program. Takie wydarzenie rozpala emocje słuchaczy i wyśmienicie popularyzuje radio oraz konkretna audycję. Marek nie miał żadnego problemu z dostaniem się na antenę radia o zasięgu wojewódzkim. Jedynym warunkiem była zwięzłość jego "oświadczynowej przemowy".

Marek nie zdążył jednak dojść do najważniejszego pytania. Kiedy zbierał się do tego zadania, jego ukochana zadzwoniła i o rękę poprosił ją nie na antenie, ale przez swój telefon.

Potem podarował ukochanej pierścionek zaręczynowy i żyją teraz szczęśliwie jako małżeństwo.

Na podstawie pomysłu Marka

Pierścionki zaręczynowe - przeczytaj zanim kupisz!
Bądź przygotowany!

Zaręczyny w balonie
Ranking
najlepszych
pierścionków zaręczynowych
Zaręczyny
z romantyczną
piosenką
Sposoby na zaręczyny:
Zaręczyny na morzu : Na jeziorze : W mieście miłości : W kinie : Na billboardzie : Na plaży : Zaręczyny z kwiatami : Na stadionie : Na zamku : Na urlopie : Zaręczyny przy ognisku : Na rowerze : W kopalni : Spontaniczne zaręczyny : W teatrze : W galerii handlowej : Na pikniku : W domu : Sekretne zaręczyny : Na dachu budynku : Na video : W radio : W balonie : Pod wodospadem : W miejskim parku : Zaręczyny na kuligu : W limuzynie : Na molo : Na ulicy : Przy lepieniu bałwana : Na sankach
Zaręczyny na filmie:
Zaręczyny przez piosenkę : Z humorem : Po rycersku : Oświadczyny na basenie : W sklepie : W ogródku : Wręczenie pierścionka zaręczynowego w śmigłowcu : Na estradzie : Zaręczyny w górach : W remizie : W kinie : W samolocie : W studiu TV : Pierścionek zaręczynowy podarowany w kinie w USA : Zaręczyny komórkowe
Artykuły:
Starania na zaręczyny : Pierścionki zaręczynowe : Pierścionek zaręczynowy : Ranking pierścionków zaręczynowych : Pierścionek zaręczynowy, a osobowość wybranki : Zazdrość kobiet o zaręczyny : Jak napisać tekst oświadczyn? : Metody na zaręczyny : Zaręczyny : Ciekawe oświadczyny : Nietypowe oświadczyny : Niezwykłe oświadczyny : Romantyczne oświadczyny : Jak się oświadczyć dziewczynie?
redakcja@romantyczne-oswiadczyny.pl