Ważne! Każdy pierścionek zaręczynowy w sklepie jubilerskim ma symbol, który go identyfikuje. Jak chcecie znaleźć polecany przez nas pierścionek zaręczynowy to musicie wejść na stronę sklepu jubilerskiego i wyszukać go po symbolu.

Pierścionek zaręczynowy nr. 1 w naszym rankingu pierścionków zaręczynowych odznacza się według nas najlepszym stosunkiem jakości wykonania do ceny. Pierścionek zaręczynowy ze sklepu jubilerskiego Lisiewski w podstawowej wersji jest wykonany z żółtego złota, a diament osadzony jest w oprawie złotej w kształcie serca. W momencie, w którym sprawdzaliśmy pierścionek zaręczynowy produkt był objęty promocją. To jest doskonała biżuteria na zaręczyny. Pierścionek zaręczynowy nr. 2 wykonany jest również przez jubilera ze sklepu z biżuterią Lisiewski. W tym pierścionku zaręczynowym Ujęło nas połączenie rubinu z diamentami. Barwa miłości na pierścionku zaręczynowym jest dla kobiet bardzo istotna. Cena jest również bardzo przystępna (w momencie sporządzania rankingu pierścionek zaręczynowy był w promocji). Ten produkt to bardzo dobry wybór dla miłośników pierścionków zaręczynowych z rubinem. Pierścionek zaręczynowy nr 3 w podstawowej wersji jest drogi, ale uroda tego pierścionka przekonała nas by go umieścić na 3 miejscu. Wyrób ma piękny kształt. 28 diamentów ułożono w serce. Jest to pierścionek zaręczynowy dla bardzo wymagających. Takie pierścionki zaręczynowe są idealne na zaręczyny. Dostępny jest w sklepie jubilerskim Infinity Biżuteria.

Sklep jubilerski Lisiewski wytwarza również nasz pierścionek zaręczynowy nr. 4 Jest to klasyczny pierścionek zaręczynowy w konwencjonalnej oprawie. Piękny kamień o dużej masie i brak fantazyjnego kształtu sprawia, że to jest bardzo dobra propozycja dla konserwatywnych pań. Polecamy. Gdy układaliśmy ranking pierścionek zaręczynowy znajdował się w promocji. Świetna biżuteria na zaręczyny. Pierścionek zaręczynowy nr. 5 wykonany przez sklep Jubiler Sezam jest nowoczesny i ciekawy. Kamień szlachetny to diament klasyczny, ale w ciekawej oprawie łączącej dwa kolory złota (żółte złoto i białe złoto). Naszym zdaniem bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Idealna biżuteria zaręczynowa. Nasz pierścionek zaręczynowy nr. 6 to pierścionek zaręczynowy mający bardzo ciekawy kształt kwiatu. W centrum znajduje się większy diament, a z boku cztery mniejsze diamenty. W polecanej przez nas wersji pierścionek zaręczynowy wykonany jest z żółtego złota. Doskonały pomysł dla par, które wolą się wyróżniać. Dostarcza go skleb jubilerski Lisiewski.

Pierścionek zaręczynowy nr. 7 jest wykonany w bardzo nowoczesnym wzornictwie. Bardzo przykuwające oko jest ciekawe osadzenie kamienia między białym a żółtym złotem. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny tego pierścionka zaręczynowego. zaręczyny z takim pierścionkem muszą być udane. Wykonany przez firmę Jubiler Sezam. Pierścionek zaręczynowy nr. 8 uderza dużym kamieniem szlachetnym w pięknej oprawie. Wykonany jest z wielką dbałością o szczegóły. Taki pierścionek zaręczynnowy jest idealny dla ludzi lubiących klasyczną elegancję i bardzo wymagających. Cudowna biżuteria pochodzi ze sklepu jubilerskiego Diamenty.pl. Pierścionek zaręczynowy nr. 9 wyróżnia się trzema kamieniami szlachetnymi (diamentami) ułożonymi w linii. Jest to propozycja dla bardzo wymagających klientów. Zaletą pierścionka zaręczynowego są także dwie wersje dotyczące kruszcu - z białego złota i żółtego złota. Dostępnu w sklepie jubilerskim Diamenty.pl. W ostatnim sklepie jubilerskim sprzedawane są antyki. Pierścionek zaręczynowy nr 10 , który proponujemy to francuski unikat dla ludzi, który nie boją się podarować ukochanej pierścionka z duszą. Taki pierścionek zaręczynowy to przedmiot, który ma do opowiedzenia wiele ciekawych i zaskakujących historii.

Pierścionki zaręczynowe - Ranking

Diament biały Karaty: 0,058 ct
Sklep: Lisiewski Symbol:
15067z
Cena: <1000 PLN
Rubin + diamenty Karaty: 0,03ct
Sklep: Lisiewski Symbol:
jg331br_SI_H_rub
Cena: <1000 PLN
Diamenty (28) Karaty: 0,22ct
Sklep: Infinity Symbol:
RP03553
Cena: <4000 PLN
Diament biały Karaty: 0,11ct
Sklep: Lisiewski Symbol:
1964br_Si_H
Cena: <1000 PLN
Diament biały Karaty: 0,09ct
Sklep: Jubiler Sezam Symbol:
15011
Cena: <1500 PLN
Kamień: diamenty (5) Karaty: 0,09ct
Sklep: Lisiewski Symbol:
P16004bz
Cena: <1500 PLN
Kamień: diament biały Karaty: 0,1ct
Sklep: Jubiler Sezam Symbol:
20986
Cena: <1500 PLN
Diamenty białe(3) Karaty: 0,23ct
Sklep: Diamenty.pl Symbol:
7871br_VS1_H
Cena: < 3000 PLN
Diament biały Karaty: 0,26ct
Sklep: Diamenty.pl Symbol:
jg1131br_P_H
Cena: < 2500 PLN
Diament biały Karaty: 0,13ct
Sklep: Galeria u Adama Symbol:
1405
Cena: < 1500 PLN
Pierścionki zaręczynowe - przeczytaj zanim kupisz!
Bądź przygotowany!

Zaręczyny na ulicy

Zaręczyny w zamku

Zaręczyny rycerza

redakcja@romantyczne-oswiadczyny.pl