Gdzie się oświadczyć?

Sposób 15: Zaręczyny w teatrze

Romantyczne oświadczyny - Życiowa rola

Aktorzy zapraszają cię na scenę. Ściskasz jej dłoń, wstajesz i odprowadzany jej zdziwiony wzrokiem wkraczasz na trzeszczące deski estrady. Światła cię oślepiają, ale ty wiesz co masz powiedzieć, wiesz o co chcesz prosić. Wśród tłumu na widowni dostrzegasz tylko swoja ukochaną, a w garści ściskasz pierścionek zaręczynowy.

Przeprowadzenie oświadczyn w teatrze nie jest niemożliwe. Wszystko zależy od twojej determinacji i samozaparcia. Z doświadczeń naszych czytelników wynika że pracownicy teatralni (jak zresztą wszyscy ludzie) w takich sprawach wykazują ogromną życzliwość. Tylko nieliczne jednostki pozostają obojętne lub wrogie. Rozpytując o możliwość oświadczyn na scenie w kilku teatrach zapewniasz obie pewny sukces. Takie zaręczyny to idealny sposób, by małym kosztem zrobić piorunujące wrażenie.

Proponujemy, aby zapowiedź twojego wejścia na scenę została wykonana przez któregoś z aktorów, najlepiej aktora grajacego jedna z głównych ról. Najpewniej będzie to w czasie przerwy. zaproszony na deski wypowiesz wtedy swoją "przemowę oświadczynową" oraz zadasz najważniejsze pytanie. Warto to wszystko wcześniej przećwiczyć, bo trema będzie z pewnością paraliżująca. Najpewniej będzie to w czasie przerwy. Twoja wybranka powie wtedy radośnie "tak" przy aplauzie rozentuzjazmowanej publiczności. Na pewno zapamięta te przedstawienie jako najlepsze w swoim życiu.

OCENA
OŚWIADCZYN:
Stopień romantyczności oświadczyn
Stopień wytworności oświadczyn
Stopień zaskoczenia z oświadczyn
Koszt oświadczyn
Zazdrość koleżanek

Ważne jest również, aby sztuka, w której trakcie będziesz się oświadczał pasowała tematycznie do wydarzenia, które planujesz, tzn. traktowała o miłości lub przynajmniej o ciepłych uczuciach. Żadnych rozwodów, morderstw, niewierności męskiej i duchowych rozterek! Sztuka ma być zabawna lub przedstawiać tkliwą miłosć.

Marcin, który podrzucił nam ten pomysł jest zadowolony z efektu jaki wywołał, chociaż przyznał, ze na scenie był tak stremowany, że słowa nie chciały mu przejść przez gardło. To jest sposób dla ludzi pewnych siebie i o dużej odporności na stres.

Jeszcze jedna rada dotycząca wyboru pierścionka zaręczynowego. Pierścionki zaręczynowe należy wybierać w internecie. Jest tam duży wybór, mozna porównać ceny, a także trafić na promocję.

Na podstawie oświadczyn Marcina J.

Ranking
najlepszych
pierścionków zaręczynowych

Zaręczyny w mieście

Zaręczyny w górach

Dlaczego warto?
Sposoby na zaręczyny:
Zaręczyny na morzu : Na jeziorze : W mieście miłości : W kinie : Na billboardzie : Na plaży : Zaręczyny z kwiatami : Na stadionie : Na zamku : Na urlopie : Zaręczyny przy ognisku : Na rowerze : W kopalni : Spontaniczne zaręczyny : W teatrze : W galerii handlowej : Na pikniku : W domu : Sekretne zaręczyny : Na dachu budynku : Na video : W radio : W balonie : Pod wodospadem : W miejskim parku : Zaręczyny na kuligu : W limuzynie : Na molo : Na ulicy : Przy lepieniu bałwana : Na sankach
Zaręczyny na filmie:
Zaręczyny przez piosenkę : Z humorem : Po rycersku : Oświadczyny na basenie : W sklepie : W ogródku : Wręczenie pierścionka zaręczynowego w śmigłowcu : Na estradzie : Zaręczyny w górach : W remizie : W kinie : W samolocie : W studiu TV : Pierścionek zaręczynowy podarowany w kinie w USA : Zaręczyny komórkowe
Artykuły:
Starania na zaręczyny : Pierścionki zaręczynowe : Pierścionek zaręczynowy : Ranking pierścionków zaręczynowych : Pierścionek zaręczynowy, a osobowość wybranki : Zazdrość kobiet o zaręczyny : Jak napisać tekst oświadczyn? : Metody na zaręczyny : Zaręczyny : Ciekawe oświadczyny : Nietypowe oświadczyny : Niezwykłe oświadczyny : Romantyczne oświadczyny : Jak się oświadczyć dziewczynie?
redakcja@romantyczne-oswiadczyny.pl