Jak się oświadczyć?

Sposób 19: Tajemnicze oświadczyny

Romantyczne oświadczyny - Sekret za sekretem

Jeżeli twoja wybranka zaczytuje się w kryminałach, uwielbia rozwiązywać zagadki i głowić się nad szaradami to nie moze ich zabraknąć podczas twoich oświadczyn. Zaskocz ją i spraw, żeby uczestniczyła w zaręczynach , Wtedy oświadczynowe solo zamieni się w oświadczynowy duet. To ciekawy sposób by podarować pierścionek zaręczynowy.

Pomysł, który staramy sie przedstawić ma tysiące odmian i nic go nie ogranicza poza twoja wyobraźnią. Polega on na tym, by przez szereg łamigłówek doprowadzić wybrankę do oswiadczynowego pytania bądź miejsca, w którym zadasz to pytanie sam.

Proponujemy następujące zagadki:
1. Krzyżówka - w internecie znajduja się specjalne programy do układania krzyżówek, które mogą ułatwić zadanie
2. Rebus - podpowiedzi szukaj w sieci
3. Strona internetowa - np. serwis z waszymi zdjęciami, pod najważniejszymi kryja się wskazówki, a jej zadaniem jest je znaleźć
4. Quiz - zadaj jej pytania dotyczące ciebie, twojej ukochanej lub waszego związku
5. Tajemniczy list - szczególnie romantyczny rodzaj zagadki, najlepiej gdy dołączony jest do bukietu kwiatów

OCENA
OŚWIADCZYN:
Stopień romantyczności oświadczyn
Stopień wytworności oświadczyn
Stopień zaskoczenia z oświadczyn
Koszt oświadczyn
Zazdrość koleżanek

6. Zagadkowy film - moze być zawieszony np.: na youtube
7. Sms-y o intrygującej treści
8. Obrazki logiczne i inne rodzaje szarad

Paweł, który jest wykonawcą i pomysłodawcą tajemniczych oświadczyn zakończył swoja serię zagadek szczególnie widowiskowo. Umieścił pudełeczko z pierścionkiem w piętnastu coraz wiekszych kartonowych pudełkach oraz towarzyszył wybrance, gdy ona otwierała coraz to mniejsze i mniejsze kartony. Kiedy ujrzała pierścionek zaręczynowy , klęknął i się oświadczył.

Pamiętajcie, że pierścionki zaręczynowe to dorgie przedmioty i trzeba się dobrze zastanowić przed kupnem. Poszukajcie w internecie w sklepach jubilerskich.

Na podstawie oświadczyn Pawła D.


Zaręczyny na ulicy
Pierścionki zaręczynowe - przeczytaj zanim kupisz!
Bądź przygotowany!
Zaręczyny
z romantyczną
piosenką
Ranking
najlepszych
pierścionków zaręczynowych
Sposoby na zaręczyny:
Zaręczyny na morzu : Na jeziorze : W mieście miłości : W kinie : Na billboardzie : Na plaży : Zaręczyny z kwiatami : Na stadionie : Na zamku : Na urlopie : Zaręczyny przy ognisku : Na rowerze : W kopalni : Spontaniczne zaręczyny : W teatrze : W galerii handlowej : Na pikniku : W domu : Sekretne zaręczyny : Na dachu budynku : Na video : W radio : W balonie : Pod wodospadem : W miejskim parku : Zaręczyny na kuligu : W limuzynie : Na molo : Na ulicy : Przy lepieniu bałwana : Na sankach
Zaręczyny na filmie:
Zaręczyny przez piosenkę : Z humorem : Po rycersku : Oświadczyny na basenie : W sklepie : W ogródku : Wręczenie pierścionka zaręczynowego w śmigłowcu : Na estradzie : Zaręczyny w górach : W remizie : W kinie : W samolocie : W studiu TV : Pierścionek zaręczynowy podarowany w kinie w USA : Zaręczyny komórkowe
Artykuły:
Starania na zaręczyny : Pierścionki zaręczynowe : Pierścionek zaręczynowy : Ranking pierścionków zaręczynowych : Pierścionek zaręczynowy, a osobowość wybranki : Zazdrość kobiet o zaręczyny : Jak napisać tekst oświadczyn? : Metody na zaręczyny : Zaręczyny : Ciekawe oświadczyny : Nietypowe oświadczyny : Niezwykłe oświadczyny : Romantyczne oświadczyny : Jak się oświadczyć dziewczynie?
redakcja@romantyczne-oswiadczyny.pl