Oryginalne zaręczyny

Sposób 21: Prezentacja oświadczynowa

Romantyczne oświadczyny - Videowyznanie

Chcesz jej powiedzieć tak dużo, że nie starcza ci słów? Każda próba napisania mowy oświadczynowej spełza na niczym? Wykorzystaj współczesną technikę! Jeden obraz jest wart tysiąca słów, a obraz ruchmy wart jest ich miliony. Wykorzystaj to, by zdobyć swoją miłość i podarować pierścionek zaręczynowy.

Pokaż jej wasze pierwsze zdjęcie, przypomnij wspólne wyjazdy i imprezy, wspomnij pierwszy pocałunek, a nawet pierwszą, poważną kłotnię - wykaż jej jak dużo macie ze sobą wspólnego, jak bardzo jestescie ze sobą związani. Widok tego wszystkiego zgromadzonego w jednym filmie wywrze na niej wrażenie.

Zmontowanie urywków filmów i zdjęć, które obrazują waszą przeszłośc nie jest trudne. W internecie można znaleźć wiele darmowych programów, a do każdego Windowsa dołączony jest wystarczający w zupełności do tego celu programik - Windows Movie Maker. Za pomocą tego prostego narzędzia możesz łączyć obraz, film i dźwięk oraz wykorzystać sporą gamę wbudowanych efektów.


OCENA
OŚWIADCZYN:
Stopień romantyczności oświadczyn
Stopień wytworności oświadczyn
Stopień zaskoczenia z oświadczyn
Koszt oświadczyn
Zazdrość koleżanek

Zorganizuj wspólny seans. Do wywietlenia filmu możesz wykorzystać telewizor (odpowiedni kabel kosztuje niewielkie pieniądze) lub stwórz prawdziwie kinową atmosferę używając projektora. Zadbaj o romantyczny posiłek, przekąski, wygodna kanapę, odpowiednie oświetlenie oraz czułą atmosferę. Po skończonym seansie pełnym jej śmiechu, wspomnień i wzruszeń klęknij przed nią i powiedz: "Chcę żeby ten film nigdy sie nie skończył". Potem wręcz jej pierścionek zaręczynowy i żyjcie długo razem i szczęśliwie. Moze wasz film bedzie miał Happy End...

Jeżeli twoja ukochana znajduje się daleko i nie możecie się spotkać, a koniecznie musi być twoja w tej chwili to możesz zorganizować zdalne oświadczyny przez portal do publikowania filmów jakich jest wiele i wśród których króluje youtube.

Radzimy, by pierścionki zaręczynowe obejrzeć przed kupnem w wielu sklepach jubilerskich, szczególnie internetowych.

Na podstawie pomysłu redakcji

Ranking
najlepszych
pierścionków zaręczynowych

Zaręczyny w limuzynie

Zaręczyny w górach
Pierścionki zaręczynowe - przeczytaj zanim kupisz!
Bądź przygotowany!
Sposoby na zaręczyny:
Zaręczyny na morzu : Na jeziorze : W mieście miłości : W kinie : Na billboardzie : Na plaży : Zaręczyny z kwiatami : Na stadionie : Na zamku : Na urlopie : Zaręczyny przy ognisku : Na rowerze : W kopalni : Spontaniczne zaręczyny : W teatrze : W galerii handlowej : Na pikniku : W domu : Sekretne zaręczyny : Na dachu budynku : Na video : W radio : W balonie : Pod wodospadem : W miejskim parku : Zaręczyny na kuligu : W limuzynie : Na molo : Na ulicy : Przy lepieniu bałwana : Na sankach
Zaręczyny na filmie:
Zaręczyny przez piosenkę : Z humorem : Po rycersku : Oświadczyny na basenie : W sklepie : W ogródku : Wręczenie pierścionka zaręczynowego w śmigłowcu : Na estradzie : Zaręczyny w górach : W remizie : W kinie : W samolocie : W studiu TV : Pierścionek zaręczynowy podarowany w kinie w USA : Zaręczyny komórkowe
Artykuły:
Starania na zaręczyny : Pierścionki zaręczynowe : Pierścionek zaręczynowy : Ranking pierścionków zaręczynowych : Pierścionek zaręczynowy, a osobowość wybranki : Zazdrość kobiet o zaręczyny : Jak napisać tekst oświadczyn? : Metody na zaręczyny : Zaręczyny : Ciekawe oświadczyny : Nietypowe oświadczyny : Niezwykłe oświadczyny : Romantyczne oświadczyny : Jak się oświadczyć dziewczynie?
redakcja@romantyczne-oswiadczyny.pl