Romantyczne zaręczyny

Sposób 10: Oświadczyny na wakacjach

oświadczyny podczas wakacji

Wakacje to czas kiedy się odprężamy i wypoczywamy. Jest to również doskonała okazja na oświadczyny. Odmienne otoczenie i spokojna atmosfera sprzyjają pozytywnej odpowiedzi ukochanej i zachowaniu doskonałych wspomnień. Na wakacjach mozna podarować pierścionek zaręczynowy

Oświadczyny na współnym wyjeździe wakacyjnym są pomysłem dość często stosowanym. Niekoniecznie jednak oświadczyny muszą być przez to banalne. Jak zawsze, diabeł tkwi w szczegółach. Chociaż egzotyczne otoczenie daje nam plus to jednak nie wytworzy ono odpowiedniej atmosfery. Nie możemy dać pierścionka zaręczynowego w pokoju hotelowym - trzeba sie o wiele bardziej postarać.

Na szczęście podczas takiego wyjazdu istnieje wiele możliwości: zachód słońca nad morzem, romantyczna wycieczka statkiem, kolacja w lokalnej restauracji, nocny spacer po mieście i wiele, wiele innych. Chcemy jedynie podkreślić, że wasza wybranka zasługuje na coś więcej niż odmienne miejsce - musi czuć, że się dla niej postaraliście.

OCENA
OŚWIADCZYN:
Stopień romantyczności oświadczyn
Stopień wytworności oświadczyn
Stopień zaskoczenia z oświadczyn
Koszt oświadczyn
Zazdrość koleżanek

Częstym, praktycznym problemem podczas wyjazdu jest przechowywanie pierścionka zaręczynowego . W sejfie w pokoju może go dostrzec za wcześnie dziewczyna, chyba że go przemyślnie ukryjemy. Dobrym sposobem jest zwitek banknotów, w którego środku umieszczamy pierścionek. Pudełko trzymamy w walizce - samego pudełka nikt nie powinien ukraść. Możemy też w tajemnicy umieścic pierścionek w sejfie hotelowym.

Na egzotyczny wyjazd proponujemy egzotyczny pierścionek zaręczynowy . Dobrym pomysłem jest kamień w niestandardowym odcieniu błękitu, czerwieni lub zieleni. Kamień można również wyróżnić przez dobranie niestandardowej, często asymetrycznej oprawy. Jeżeli wybraliście się do miejsca bardziej powszechcnego wystarczy dostosować sie do upodobań wybranki. Jak zawsze doskonałym pomysłem jest uprzednio przygotowane grawerowanie.

Pierścionki zaręczynowe w dużej różnorodności najłatwiej zlokalizować na stronach internetowych dużych salonów jubilerskich. Tam mamy gwarancję wysokiej jakości.

Na podstawie pomysłu redaktorów serwisu (kwiecień 2010)

Ranking
najlepszych
pierścionków zaręczynowych

Zaręczyny w limuzynie

Zaręczyny w górach
Pierścionki zaręczynowe - przeczytaj zanim kupisz!
Bądź przygotowany!
Sposoby na zaręczyny:
Zaręczyny na morzu : Na jeziorze : W mieście miłości : W kinie : Na billboardzie : Na plaży : Zaręczyny z kwiatami : Na stadionie : Na zamku : Na urlopie : Zaręczyny przy ognisku : Na rowerze : W kopalni : Spontaniczne zaręczyny : W teatrze : W galerii handlowej : Na pikniku : W domu : Sekretne zaręczyny : Na dachu budynku : Na video : W radio : W balonie : Pod wodospadem : W miejskim parku : Zaręczyny na kuligu : W limuzynie : Na molo : Na ulicy : Przy lepieniu bałwana : Na sankach
Zaręczyny na filmie:
Zaręczyny przez piosenkę : Z humorem : Po rycersku : Oświadczyny na basenie : W sklepie : W ogródku : Wręczenie pierścionka zaręczynowego w śmigłowcu : Na estradzie : Zaręczyny w górach : W remizie : W kinie : W samolocie : W studiu TV : Pierścionek zaręczynowy podarowany w kinie w USA : Zaręczyny komórkowe
Artykuły:
Starania na zaręczyny : Pierścionki zaręczynowe : Pierścionek zaręczynowy : Ranking pierścionków zaręczynowych : Pierścionek zaręczynowy, a osobowość wybranki : Zazdrość kobiet o zaręczyny : Jak napisać tekst oświadczyn? : Metody na zaręczyny : Zaręczyny : Ciekawe oświadczyny : Nietypowe oświadczyny : Niezwykłe oświadczyny : Romantyczne oświadczyny : Jak się oświadczyć dziewczynie?
redakcja@romantyczne-oswiadczyny.pl