Romantyczne zaręczyny

Sposób 10: Oświadczyny na wakacjach

oświadczyny podczas wakacji

Wakacje to czas kiedy się odprężamy i wypoczywamy. Jest to również doskonała okazja na oświadczyny. Odmienne otoczenie i spokojna atmosfera sprzyjają pozytywnej odpowiedzi ukochanej i zachowaniu doskonałych wspomnień. Na wakacjach mozna podarować pierścionek zaręczynowy

Oświadczyny na współnym wyjeździe wakacyjnym są pomysłem dość często stosowanym. Niekoniecznie jednak oświadczyny muszą być przez to banalne. Jak zawsze, diabeł tkwi w szczegółach. Chociaż egzotyczne otoczenie daje nam plus to jednak nie wytworzy ono odpowiedniej atmosfery. Nie możemy dać pierścionka zaręczynowego w pokoju hotelowym - trzeba sie o wiele bardziej postarać.

OCENA
OŚWIADCZYN:
Stopień romantyczności oświadczyn
Stopień wytworności oświadczyn
Stopień zaskoczenia z oświadczyn
Koszt oświadczyn
Zazdrość koleżanek

Na szczęście podczas takiego wyjazdu istnieje wiele możliwości: zachód słońca nad morzem, romantyczna wycieczka statkiem, kolacja w lokalnej restauracji, nocny spacer po mieście i wiele, wiele innych. Chcemy jedynie podkreślić, że wasza wybranka zasługuje na coś więcej niż odmienne miejsce - musi czuć, że się dla niej postaraliście.

Częstym, praktycznym problemem podczas wyjazdu jest przechowywanie pierścionka zaręczynowego . W sejfie w pokoju może go dostrzec za wcześnie dziewczyna, chyba że go przemyślnie ukryjemy. Dobrym sposobem jest zwitek banknotów, w którego środku umieszczamy pierścionek. Pudełko trzymamy w walizce - samego pudełka nikt nie powinien ukraść. Możemy też w tajemnicy umieścic pierścionek w sejfie hotelowym.

Na egzotyczny wyjazd proponujemy egzotyczny pierścionek zaręczynowy . Dobrym pomysłem jest kamień w niestandardowym odcieniu błękitu, czerwieni lub zieleni. Kamień można również wyróżnić przez dobranie niestandardowej, często asymetrycznej oprawy. Jeżeli wybraliście się do miejsca bardziej powszechcnego wystarczy dostosować sie do upodobań wybranki. Jak zawsze doskonałym pomysłem jest uprzednio przygotowane grawerowanie.

Pierścionki zaręczynowe w dużej różnorodności najłatwiej zlokalizować na stronach internetowych dużych salonów jubilerskich. Tam mamy gwarancję wysokiej jakości.

Na podstawie pomysłu redaktorów serwisu (kwiecień 2010)

Ranking
najlepszych
pierścionków zaręczynowych

Zaręczyny w limuzynie

Zaręczyny w górach
Pierścionki zaręczynowe - przeczytaj zanim kupisz!
Bądź przygotowany!

redakcja@romantyczne-oswiadczyny.pl