Ciekawe oświadczyny

Sposób 24: Zaręczyny pod wodospadem

Romantyczne zaręczyny - wodospad

Widok wody spadającej z wysokiego progu i rozbijającej się o kamienie na dole jest jednym z najbardziej niezwykłych i romantycznych. Oświadczyny w takim miejscu będą zapamiętane przez obdarowaną do końca życia. Za każdym razem, gdy spojrzy na swój pierścionek zaręczynowy usłyszy szumiący wodospad przy którym poprosiłeś ją o rękę. Piękno przyrody jest wartością, która znakomicie wkomponowuje się w takie uroczystości jak zaręczyny.

OCENA
OŚWIADCZYN:
Stopień romantyczności oświadczyn
Stopień wytworności oświadczyn
Stopień zaskoczenia z oświadczyn
Koszt oświadczyn
Zazdrość koleżanek

W Polsce jest przynajmniej kilka bardzo widowiskowych wodospadów. Niestety w sezonie i w weekendy są one oblegane przez turystów. Jeżeli nie przeszkadzają ci miłośnicy przyrody możesz oświadczyć się w tłumie - to też ma swój urok. Klękniesz i wręczysz pierścionek zaręczynowy i nie bedziesz się przejmować gawiedzią. My jednak polecamy oświadczyny w kameralnej atmosferze, oświadczyny tylko we dwoje. Będziecie się wtedy uczuć i wiele bardziej swobodnie.

Zorganizowanie oświadczyn w cztery oczy wymaga jednak nieco wysiłku. W sezonie i w weekendy będziesz musiał przeprowadzić wyprawę wcześnie rano lub wieczorem - kiedy to hordy turystów pójdą biesiadować i tańcować. Poza sezonem masz już więcej możliwości, możesz podziwiać wodospady o każdej porze, a pogoda jest często więcej niż przyjemna.

Warto zastanowić się także nad wodospadami w Beskidach i Sudetach, które są często równie piękne co w Tatrach, ale jest tam o wiele mniej turystów. Będzie kameralnie i intymnie.

Proponujemy dobrać pierścionek zaręczynowy z odpowiednim grawerunkiem lub kamieniem kojarzonym z wodą - np. szafirem. Wtedy można z łatwością dołączyć ten wątek do przemowy oświadczynowej i zachwycić nią swoja ukochaną. Przyłóż się a na pewno powie "tak".

W poszukiwaniu najlepszej oferty pierścionków zaręczynowych warto zbadać internetową ofertę polskich sklepów jubilerskich. Pierścionki zaręczynowe są tam wyjatkowo wysokiej jakości.


Zaręczyny w domu
Pierścionki zaręczynowe - przeczytaj zanim kupisz!
Bądź przygotowany!

Zaręczyny w górach
Ranking
najlepszych
pierścionków zaręczynowych

redakcja@romantyczne-oswiadczyny.pl