Wyjątkowe pierścionki zaręczynowe

Spis wyjątkowych pierścionków zaręczynowych

Wyjątkowe pierścionki zaręczynowe - koncepcja spisu
Poniżej przedstawiamy wam spis najbardziej wyjątkowych pierścionków zaręczynowych w polskim internecie. Wybraliśmy je bardzo skrupulatnie od najlepszych polskich jubilerów. Wyjątkowość wybranych przez nas pierścionków zaręczynowych może wynikać z wielu czynników. Może to być wspaniała i pomysłowa oprawa pierścionka - np. serce, albo fantazyjna korona. Może to być piękne połączenie białego i żołtego złota, albo nowatorskie rozmieszczenie kamieni szlachetnych. Czasami natomiast nie będzie to jakaś jedna cecha ale zbiór kilku czynników. Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowych pierścionków zaręczynowych. W naszym zestawieniu wyjątkowych pierścionków zaręczynowych chcielibyśmy pokazać naprawdę cudowne i wyjątkowe pierścionki zaręczynowe dostępne u polskich jubilerów. Nie mamy tu jednak zamiaru przedstawiać pierścionków najdroższych. Pierścionki zaręczynowe, które przedstawimy urzekły nas po prostu oryginalnością i urodą.

Uwaga! Niestety nie mamy zdjęć pierścionków, gdyż są własnością jubilerów, ale zawsze podajemy symbol pierścionków zaręczynowych co pozwoli wam je zlokalizować na stronie jubilera.

Wyjątkowy pierścionek zaręczynowy 1 (Jubiler Lisiewski)
Pierścionek zaręczynowy o symbolu p16107zr jest niezwykle piękny i pomysłowy. Centralnym kamieniem na tym pierścionku jest rubin 0,45ct o szlifie w kształcie serca. Oprócz tego na obrączce pierścionka zaręczynowego wykonanej z żółtego złota wtopiono 52 diamenty o łącznej masie 0,2ct. Ten pierścionek zapiera dech w piersiach. Jest najbardziej wyjątkowym pierścionkiem zaręczynowym z jakim mieliśmy styczność. Cena jest duża - ponad 6000 PLN, ale ten pierścionek zaręczynowy jest wart takiej ceny.

Pierścionek zaręczynowy nr 2. (Sklep Jubilerski com)
Następny wyjątkowy pierścionek zaręczynowy ma symbol jg316br_SI_H_akw. Cena tego pierścionka wynosi tylko (albo aż) 1500 PLN. Jest więc dostępny dla mężczyzny o przeciętnych dochodach. Co nas tak urzekło w tym pierścionku zaręczynowym? Chyba barwa akwamarynu, który jest otoczony 10 diamentami zatopionymi w żółtym złocie. Daje to niesamowite wrażenie.

Pierścionek zaręczynowy nr 3. (Jubiler Lisiewski)
Kolejnym pierścionkiem zaręczynowym z naszej kolekcji wyjątkowej biżuterii jest pierścionek o symbolu p16052z pochodzący od jubilera Lisiewski. Pierścionek nie jest drogi, kosztuje około 2 000 PLN, ale niezwykle ciekawy. Wykonany jest z żółtego złota. Kamień jest wprawiony w prześwit w pierścionku w kształcie serca, ale posiada brylantowy szlif. Ten pierścionek zaręczynowy trzeba zobaczyć. Polecamy!

Pierścionek zaręczynowy nr 4. (Infinity biżuteria)
Trzeba przyznać że ten pierścionek zaręczynowy jest drogi, ale równocześnie bardzo wyjątkowy. Ma symbol M2461 i wykonany jest z żółtego złota. Jego centralną częścią jest brylant o masie 0,17ct, który otoczony jest spiralą mniejszych 150 brylantów. To bardzo wyjątkowy pierścionek zaręczynowy, który dodatkowo może być zmieniony w zakresie niektórych elementów przez jubilera.

Pierścionek zaręczynowy nr 5. (Infinity biżuteria)
Następny wyjątkowy pierścionek zaręczynowy o symbolu DRR0249 jest dostępny u jubilera Infinity Biżuteria. Jest to pierścionek wykonany z białego złota o fantazyjnie wygiętej podwójnej obrączce. W obrączkę pierścionka wtopione zostało 30 małych brylantów. Najciekawsza jest jednak oprawa ostatniego, najwiekszego z diamentów, który otoczony jest pięcioma rubinami tworząc różowy kwiat, o pięciu płatkach. Jest to wyjątkowy pierścionek zaręczynowy i uważamy, że jest wart swojej dość wysokiej ceny.

Pierścionek zaręczynowy nr 6. (Jubiler Taxor)
Ten pierścionek zaręczynowy Breuning jest bardzo elegancki, oryginalny ale oszczędny w formie. Pierścionek zaręczynowy ma następujący symbol w sklepie jubilerskim 48/04785-0. Biżuteria jest wykonana z żółtego złota. Oprawa kamienia szlachetnego, którym jest diament o masie 0,25 ct i szlifie brylantowym jest w kształcie kwiatu zbudowanego z czterech złotych płatków. Ten pierścionek zaręczynowy to propozycja dla pań preferujących biżuterię elegancką, ale nie wyzywającą.

Pierścionek zaręczynowy nr 7. (Jubiler Sezam)
Pierścionek zaręczynowy ze sklepu jubiler Sezam o symbolu 20987 jest nieco inny niż pozostałe pierścionki zaręczynowe. Nie posiada on bowiem przewodniego kamienia szlachetnego. Zamiast niego składa się z dwóch obrączek - z białego i zółtego złota, które tworzą między sobą bardzo interesujący i awangardowy przeplot. Na obrączce z białego złota znajduje się w linii kilkanaście diamentów o łącznej masie 0,25ct. Ciekawostką jest fakt, że do tego pierścionka można dobrać towarzyszącą biżuterię w postaci dopasowanych kolczyków.

Ranking
najlepszych
pierścionków zaręczynowych

Zaręczyny w zamku

Zaręczyny rycerza
Pierścionki zaręczynowe - przeczytaj zanim kupisz!
Bądź przygotowany!
Sposoby na zaręczyny:
Zaręczyny na morzu : Na jeziorze : W mieście miłości : W kinie : Na billboardzie : Na plaży : Zaręczyny z kwiatami : Na stadionie : Na zamku : Na urlopie : Zaręczyny przy ognisku : Na rowerze : W kopalni : Spontaniczne zaręczyny : W teatrze : W galerii handlowej : Na pikniku : W domu : Sekretne zaręczyny : Na dachu budynku : Na video : W radio : W balonie : Pod wodospadem : W miejskim parku : Zaręczyny na kuligu : W limuzynie : Na molo : Na ulicy : Przy lepieniu bałwana : Na sankach
Zaręczyny na filmie:
Zaręczyny przez piosenkę : Z humorem : Po rycersku : Oświadczyny na basenie : W sklepie : W ogródku : Wręczenie pierścionka zaręczynowego w śmigłowcu : Na estradzie : Zaręczyny w górach : W remizie : W kinie : W samolocie : W studiu TV : Pierścionek zaręczynowy podarowany w kinie w USA : Zaręczyny komórkowe
Artykuły:
Starania na zaręczyny : Pierścionki zaręczynowe : Pierścionek zaręczynowy : Ranking pierścionków zaręczynowych : Pierścionek zaręczynowy, a osobowość wybranki : Zazdrość kobiet o zaręczyny : Jak napisać tekst oświadczyn? : Metody na zaręczyny : Zaręczyny : Ciekawe oświadczyny : Nietypowe oświadczyny : Niezwykłe oświadczyny : Romantyczne oświadczyny : Jak się oświadczyć dziewczynie?
redakcja@romantyczne-oswiadczyny.pl