Oryginalne oświadczyny

Sposób 9: Zaręczyny na zamku

Romantyczne Oświadczyny na zamku

W jakim miejscu kobieta poczuje się jak prawdziwa księżniczka? Oczywiście w prawdziwym zamku. Wśród grubych murów, rycerskich zbroi i nastrojowej muzyki poczuje się nie tylko jak księżniczka, a nawet jak królowa. Tam należy wręczyć jej pierścionek zaręczynowy.

W Polsce jest wiele wspaniałych zamków, pałaców i dworków które zostały zamienione na hotele i kurorty. Najczęściej są to obiekty, których właściciele dbają o nastrojowość i detale. Dlatego miejsca te pomimo nowoczesnego, komfortowego wyposażenia zachowują również świetność dawnych lat.

Romantyczny weekend w hotelu-zamku, najczęściej są to hotele 5 lub 4-gwiazdkowe, nie należy do tanich, ale może to wynagrodzić doskonałe wyposażenie obiektu. Znaleźliśmy nawet zamek w którego podziemiach jest nowoczesny basen. Pływanie w otoczeniu kirysów i kolczug, mieczy i toporów porozwieszanych na ścianach z czerwonej cegły dostarcza niezapomnianych wrażeń.

W takim otoczeniu oświadczyny są banalnie proste. Wystarczy zarezerwować stolik w hotelowej restauracji i podsunąć pierścionek zaręczynowy. Wybranka będzie zachwycona szczególnie wtedy gdy jest pasjonatką rycerskości i obyczajowości wieków średnich.

OCENA
OŚWIADCZYN:
Stopień romantyczności oświadczyn
Stopień wytworności oświadczyn
Stopień zaskoczenia z oświadczyn
Koszt oświadczyn
Zazdrość koleżanek

Na pierścionek zaręczynowy proponujemy brylant lub szmaragd stylizowany na dawne wieki. Pierścionki były wtedy masywniejsze, a kamienie w innym kształcie niż obecnie. Dobrym wyjściem jest też grawer wskazujący po łacinie datę oświadczyn lub indywidualny pamiątkowy tekst.

Takie pierścionki zaręczynowe można znaleźć w internecie. Należy poszukać w dużych sklepach jubilerskich. Zakupu mozna dokonać oczywiście w salonie.

Doskonałym pomysłem jest przybycie na zamek w momencie organizowanych tam często imprez stylizowanych na dawne wieki. Oświadczyny w takich warunkach byłyby wyjątkowo pożądane przez osobę interesującą się historią i życiem w romantycznych czasach księżniczek.

Na podstawie pomysłu redaktorów serwisu

Pierścionki zaręczynowe - przeczytaj zanim kupisz!
Bądź przygotowany!

Zaręczyny na dachu
Ranking
najlepszych
pierścionków zaręczynowych

Zaręczyny w kinie
Sposoby na zaręczyny:
Zaręczyny na morzu : Na jeziorze : W mieście miłości : W kinie : Na billboardzie : Na plaży : Zaręczyny z kwiatami : Na stadionie : Na zamku : Na urlopie : Zaręczyny przy ognisku : Na rowerze : W kopalni : Spontaniczne zaręczyny : W teatrze : W galerii handlowej : Na pikniku : W domu : Sekretne zaręczyny : Na dachu budynku : Na video : W radio : W balonie : Pod wodospadem : W miejskim parku : Zaręczyny na kuligu : W limuzynie : Na molo : Na ulicy : Przy lepieniu bałwana : Na sankach
Zaręczyny na filmie:
Zaręczyny przez piosenkę : Z humorem : Po rycersku : Oświadczyny na basenie : W sklepie : W ogródku : Wręczenie pierścionka zaręczynowego w śmigłowcu : Na estradzie : Zaręczyny w górach : W remizie : W kinie : W samolocie : W studiu TV : Pierścionek zaręczynowy podarowany w kinie w USA : Zaręczyny komórkowe
Artykuły:
Starania na zaręczyny : Pierścionki zaręczynowe : Pierścionek zaręczynowy : Ranking pierścionków zaręczynowych : Pierścionek zaręczynowy, a osobowość wybranki : Zazdrość kobiet o zaręczyny : Jak napisać tekst oświadczyn? : Metody na zaręczyny : Zaręczyny : Ciekawe oświadczyny : Nietypowe oświadczyny : Niezwykłe oświadczyny : Romantyczne oświadczyny : Jak się oświadczyć dziewczynie?
redakcja@romantyczne-oswiadczyny.pl