Piękne oświadczyny

Sposób 30: Śnieżne zaręczyny

Oświadczyny - lepienie bałwana

Zaręczyny przy lepieniu bałwana to sposób dla ludzi mających duże poczucie humoru i lekkie podejście do życia. Jeżeli twoja ukochana nie lubi oficjalnych uroczystości, wystawnych sal i ceni sobie spontaniczność, a przy tym dałaby się namówić na wspólne lepienie śnieżnego bałwanka, to nic nie stoi na przeszkodzie, by oświadczyć się właśnie w taki sposób. Ten pierścionek zaręczynowy będzie wręczony w wyjątkowy sposób.

Oświadczyny w trakcie wspólnego lepienia bałwana nie wymagają wiele organizacji. Wystarczy ładna pogoda, dużo świeżego śniegu i chęć do wspólnej pracy. Zadbaj jednak o atmosferę tamtego dnia. Postaraj się, żeby nic nie zepsuło twojej ukochanej humoru. Sprawdź czy ubrała się odpowiednio i bądź wesolutki jak skowronek.

OCENA
OŚWIADCZYN:
Stopień romantyczności oświadczyn
Stopień wytworności oświadczyn
Stopień zaskoczenia z oświadczyn
Koszt oświadczyn
Zazdrość koleżanek

Kiedy już wyjdziecie na dwór zadbaj by wszystko co potrzebne do wyrychtowania tęgiego bałwana było pod ręką: weź porządną marchewę, ziemniaki na guziki, miotełkę z gałęzi, a także inne drobiazgi, które będą waszego bałwana czyniły bałwanem nad bałwany. Nie zapominaj także, że twoja ukochana powinna się zajmować kwestiami estetycznymi, a główną robotę masz wykonywać ty.

Teraz należy się zastanowić nad sposobem wręczeniem pierścionka zaręczynowego. Uwaga: rób to tylko wtedy gdy budowanie bałwana przebiega w doskonałej atmosferze. Twoja wybranka powinna się śmiać i podskakiwać z uciechy. Wtedy to możesz uklękną obok waszego dzieła. lub postawić pierścionek zaręczynowy na jego głowie kiedy dziewczyna nie patrzy, a potem zapytać cóż to tam stoi, albo zagłębić pięść w brzuch bałwana i wyrwać z jego trzewi pudełko z pierścionkiem zaręczynowym- możliwości jest bardzo wiele.

Ten pomysł na zaręczyny nie warunkuje jakiegoś specyficznego pierścionka zaręczynowego . Najlepiej wręczyć pierścionek zaręczynowy na podstawie temperamentu wybranki lub klasyczny diament. Powodzenia przy oświadczynach!

Jeżeli chcesz dokonać najbardziej optymalnego wyboru pierścionka zareczynowego zabacz oferte internetowych sklepów jubilerskich. Możesz tam trafić na prawdziwe okazje. Pierścionki zaręczynowe tam kupione są z reguły bardzo dobrej jakości.

Pierścionki zaręczynowe - przeczytaj zanim kupisz!
Bądź przygotowany!

Zaręczyny w mieście

Zaręczyny rycerza

Zaręczyny i zazdrość

redakcja@romantyczne-oswiadczyny.pl