Wspaniałe zaręczyny

Sposób 27: Zaręczyny w limuzynie

Piękne zaręczyny - w limuzynie

W każdym z większych miast działa firma zajmująca się wynajmem luksusowych samochodów na specjalne okazje. Można zażyczyć sobie pojazd, którym poruszają się głowy państw i gwiazdy show-biznesu. Zaręczyny w takim pojeździe będą wspaniałym przeżyciem dla niejednej kobiety. Nie musi to być miłośniczka motoryzacji - kobiety kochają luksus, a limuzyna jest jego synonimem. Podaruj jej pierścionek zaręczynowy w pięknym aucie.

Największą wadą tego sposobu oświadczyn jest ich koszt. Ceny różnią się w zależności od sezonu, miasta, rodzaju samochodu i innych czynników więc nie próbujemy nawet podać widełek cen, a trzeba przecież pamiętać, że na samym wynajmie koszty się nie kończą. Trzeba zapłacić za paliwo, kwiaty i oczywiście szampana. Jeżeli jednak uznamy, że jest to sposób na który musimy się zdecydować, poza ceną posiada on same zalety.

Ważną kwestią jest wybór szofera. Nie możesz przecież prowadzić pojazdu (no chyba że zdecydujesz się na sportowy samochód) kiedy twoja ukochana siedzi na tylnej kanapie. Przyda się więc pomoc przyjaciela lub znajomego.

OCENA
OŚWIADCZYN:
Stopień romantyczności oświadczyn
Stopień wytworności oświadczyn
Stopień zaskoczenia z oświadczyn
Koszt oświadczyn
Zazdrość koleżanek

Następną kwestią jest wybór miejsca, do którego pojedziecie wynajętym luksusowym samochodem. Musi być ono wyjątkowe dla was obojga i wprawiać twoją ukochaną w odpowiedni nastrój. Polecamy brzegi rzek, jeziora, urokliwe parki, starówki miast i inne urokliwe zakątki. Pamiętaj także o dobrej mowie oświadczynowej. Możesz w niej nawiązać do miejsca, w którym się oświadczasz i zapewnić ją, że dla niej jesteś gotowy zrobić wszystko i że może się spodziewać rzeczy bardziej zaskakujących niż w jej najśmielszych marzeniach.

Pierścionek zaręczynowy powinien być z diamentem i nie powinien jakością odstawać od luksusu otaczającego twoją wybrankę. Sposób ten warunkuje więc zakup raczej droższego pierścionka zaręczynowego.

Przed zakupem warto odwiedzić internetowe sklepy jubilerskie. Są tam pierścionki zaręczynowe wysokiej jakości. Często też można trafić na ciekawe promocje.

Na podstawie pomysłu redakcji

Pierścionki zaręczynowe - przeczytaj zanim kupisz!
Bądź przygotowany!

Zaręczyny na dachu
Ranking
najlepszych
pierścionków zaręczynowych

Zaręczyny w kinie
Sposoby na zaręczyny:
Zaręczyny na morzu : Na jeziorze : W mieście miłości : W kinie : Na billboardzie : Na plaży : Zaręczyny z kwiatami : Na stadionie : Na zamku : Na urlopie : Zaręczyny przy ognisku : Na rowerze : W kopalni : Spontaniczne zaręczyny : W teatrze : W galerii handlowej : Na pikniku : W domu : Sekretne zaręczyny : Na dachu budynku : Na video : W radio : W balonie : Pod wodospadem : W miejskim parku : Zaręczyny na kuligu : W limuzynie : Na molo : Na ulicy : Przy lepieniu bałwana : Na sankach
Zaręczyny na filmie:
Zaręczyny przez piosenkę : Z humorem : Po rycersku : Oświadczyny na basenie : W sklepie : W ogródku : Wręczenie pierścionka zaręczynowego w śmigłowcu : Na estradzie : Zaręczyny w górach : W remizie : W kinie : W samolocie : W studiu TV : Pierścionek zaręczynowy podarowany w kinie w USA : Zaręczyny komórkowe
Artykuły:
Starania na zaręczyny : Pierścionki zaręczynowe : Pierścionek zaręczynowy : Ranking pierścionków zaręczynowych : Pierścionek zaręczynowy, a osobowość wybranki : Zazdrość kobiet o zaręczyny : Jak napisać tekst oświadczyn? : Metody na zaręczyny : Zaręczyny : Ciekawe oświadczyny : Nietypowe oświadczyny : Niezwykłe oświadczyny : Romantyczne oświadczyny : Jak się oświadczyć dziewczynie?
redakcja@romantyczne-oswiadczyny.pl