Zaręczyny

Dlaczego zazdrość jest ważna?

Drodzy panowie, nawet nie zdajecie sobie sprawy jak przyjemna jest dla kobiety świadomość posiadania lepszego mężczyzny od kolezanek. Nie łódźmy się. Cały czas jesteśmy porownywani, a szczęście naszej kobiety zależy w pewnym stopniu od tego jak w wypadamy w porównaniach.

Zauważcie, że mówię koleżanek, a nie przyjaciółek! Do tej pierwszej grupy zalicza się kobiety, z którymi obcuje nasza wybranka. Mogą to byc znajomości ciepłe, neutralne, zimne bądź lodowate. Jest z pewnością jeszcze tysiące odcieni, których nasz męski umysł nie jest w stanie pojąć.

Oczywiście zazdrość i zawiść tych, z którymi twoja ukochana jest na wojennej ściezce jest szczególnie cenna. Każdy twój czyn, który powoduje dumę u twojej dziewczyny jest bowiem w wiekszości przypadków rozgłoszony i w końcu dotrze wszędzie. W szkole, w pracy, na uczelni i w rodzinie, wkrótce wszyscy będa wiedzieć wszystko, a niektórzy będą zazdrościć... I te słodkie chwile maja dla twojej kobiety bardzo duzą wartość.

wydarzeniem, które jest często najchętniej roztrząsane przez kobiety to sprawy miłosne, a królewskie miejsce pośród nich zajmują oświadczyny oraz materialny dowód oświadczyn - pierścionek zaręczynowy . Jeżeli oświadczysz się w romantyczny sposób i podarujesz ukochanej piekny pierścionek zaręczynowy - dasz jej temat do niekończycych się opowieści, tysięcy godzin rozkosznych wspomnień, milionów z rozżewnieniem wypowiedzianych słów - nie zmarnuj tej okzazji!

Przygotuj się do oświadczyn i uważnie wybierz pierscionek zaręczynowy. Pierścionki zaręczynowe powinny pochodzić od sprawdzonego jubilera. Jakość tego wyrobu swiadczy bowiem o tobie i jest symbolem twojego zaangażowania. Potraktuj pierścionek zaręczynowy jak inwestycję w związek i źródło dozgonnego szcześcia dla twojej przyszlej żony. Widok skrywanej zazdrości skaczącej z dna duszy do oczu jej koleżanek będzie dla niej niewypowiedzianą rozkoszą.

Każdy sposób oświadczyn posiada podsumowujący parametr - zazdrość koleżanek. Można go traktowac jako ostateczny parametr,który w uproszczony sposób kompleksowo ocenia wartośc oświadczyn.


Zaręczyny na dachu
Pierścionki zaręczynowe - przeczytaj zanim kupisz!
Bądź przygotowany!

Zaręczyny na wakacjach
Ranking
najlepszych
pierścionków zaręczynowych
redakcja@romantyczne-oswiadczyny.pl