Jak się oświadczyć?

Sposób 3: Zaręczyny w mieście

oświadczyny w romantycznym mieście

Spacer po parku skąpanym w kwiatach, romantyczna kolacja w blasku tętniącego życiem miasta, wśród dźwięków ckliwej muzyki i zapachów pobliskiej cukierni, żegluga łódką wśród zabytkowych budowli i tysiące innych sposobów oferują europejskie miasta. Przy odrobinie zorganizowania może być również niedrogo. Podaruj swojej ukochanej pierścionek zaręczynowy w cudownym mieście.

Przelot do europejskich miast nie musi być drogi. Wystarczy zarezerwować bilet z odpowiednim wyprzedzeniem i zadbać o to, by tanie linie lotnicze nie obciążały nas za dodatkowe czynności (np.: warto wydrukować sobie kartę pokładową). Wycieczka weekendowa lub okołoweekendowa (np. wylot w czwartek i powrót w niedzielę) może kosztować jedynie kilkaset złotych.

Krzysztof, który zaproponował taki sposób oświadczyn poleciał do Paryża. Wynajął schludny pokój i oświadczył się wieczorem, w romantycznej knajpce przy dźwiękach muzyki gitarowej i blasku świec. W zależności od upodobań miejscem oświadczyn może być inne europejskie miasto. Najpopularniejszymi są: Wiedeń, Rzym, Wenecja, a także szczególnie romantyczne greckie oraz włoskie nadbrzeżne miasteczka. Możliwości jest naprawdę wiele.

OCENA
OŚWIADCZYN:
Stopień romantyczności oświadczyn
Stopień wytworności oświadczyn
Stopień zaskoczenia z oświadczyn
Koszt oświadczyn
Zazdrość koleżanek

Taka wyprawa wymaga perfekcyjnej organizacji, gdyż łatwo może przerodzić się w koszmar. Najważniejsze jest, by zarezerwować nocleg w dogodnym hotelu lub pensjonacie oraz zapoznać się z geografią miasta. Mężczyzna ma przy tej okazji sposobność zaprezentowania swojej zaradności i pewności siebie, a są to cechy szczególnie cenione przez kobiety u partnerów. Jeżeli twoja wybranka jeszcze się waha, możesz wykazując się świetną organizacją, przeważyć szalę na swoją stronę.

Wybór pierścionka zaręczynowego powinien wiązać się ze sposobem oświadczyn. Trudno jednak dobrać kamień do miasta więc proponujemy pamiątkowy grawerunek z datą oraz klasyczny diament w oprawie szatonowej. Krzysztof ze względu na upodobania jego wybranki wybrał rubin.

Pierścionki zaręczynowe trzeba jednak wybierać bardzo ostrożnie i z głową. Jesli nie masz wiedzy o kamieniach szlachetnych i biżuterii powinieneś zaufać znanemu jubilerowi. Najlepiej przed decyzją dobrze sprawdź internetową ofertę sklepów z biżuterią.

Na podstawie oświadczyn Krzysztofa W. (Kwiecień 2008)


Zaręczyny na statku
Pierścionki zaręczynowe - przeczytaj zanim kupisz!
Bądź przygotowany!

Zaręczyny na wakacjach

Zaręczyny i zazdrość
Sposoby na zaręczyny:
Zaręczyny na morzu : Na jeziorze : W mieście miłości : W kinie : Na billboardzie : Na plaży : Zaręczyny z kwiatami : Na stadionie : Na zamku : Na urlopie : Zaręczyny przy ognisku : Na rowerze : W kopalni : Spontaniczne zaręczyny : W teatrze : W galerii handlowej : Na pikniku : W domu : Sekretne zaręczyny : Na dachu budynku : Na video : W radio : W balonie : Pod wodospadem : W miejskim parku : Zaręczyny na kuligu : W limuzynie : Na molo : Na ulicy : Przy lepieniu bałwana : Na sankach
Zaręczyny na filmie:
Zaręczyny przez piosenkę : Z humorem : Po rycersku : Oświadczyny na basenie : W sklepie : W ogródku : Wręczenie pierścionka zaręczynowego w śmigłowcu : Na estradzie : Zaręczyny w górach : W remizie : W kinie : W samolocie : W studiu TV : Pierścionek zaręczynowy podarowany w kinie w USA : Zaręczyny komórkowe : Na bannerze : Na stadionie : W tańcu :
Artykuły:
Starania na zaręczyny : Pierścionki zaręczynowe : Pierścionek zaręczynowy : Ranking pierścionków zaręczynowych : Pierścionek zaręczynowy, a osobowość wybranki : Zazdrość kobiet o zaręczyny : Jak napisać tekst oświadczyn? : Metody na zaręczyny : Zaręczyny : Ciekawe oświadczyny : Nietypowe oświadczyny : Niezwykłe oświadczyny : Romantyczne oświadczyny : Jak się oświadczyć dziewczynie? : Wyjątkowe pierścionki zaręczynowe : Jubiler : Biżuteria
redakcja@romantyczne-oswiadczyny.pl