Oryginalne oświadczyny

Sposób 13: Zaręczyny w kopalni

Romantyczne oświadczyny - Kopalnia uczuć

Tajemnicze odgłosy wydobywające się z głębin wprawiają płomień świecy w hipnotyczny trans. Wyciosany w litej skale strop jest areną tańca rozedrganych cieni. Dłonie też ci drżą gdy sięgasz po pierścionek zaręczynowy i przygotowujesz się do zadania pytania, które zmieni twoje życie.

Oświadczyny w nieczynnej kopalni, setki metrów pod powierzchnią ziemi, są bez wątpienia oryginalne. Przebywanie w takim miejscu wzbudza u człowieka niepokój, a nawet strach. Miejsce, które polecamy nie jest jednak niebezpieczne. W kopalniach są przewodnicy, lokale gastronomiczne, a nawet boiska sportowe. Jest miejsce, żeby odpocząć i zachwycać się opuszczonymi sztolniami. Atmosfera, szczególnie poza sezonem turystycznym i o nietypowych porach potrafi być niesamowita.

Oświadczyny w takiej scenerii wprawią w zachwyt dziewczynę obdarzoną nieprzecietną wyobraźnią oraz oryginalnym gustem. Witek, autor tego sposobu oświadczyn, wprawił nimi swoją wybrankę w zachwyt. Trzeba się jednak mocno zastanowić przed deklarowaniem dozgonnej miłoci w takim miejscu. Twardo stąpająca po ziemi, praktyczna dziewczyna może uznać to za niestosowne.

OCENA
OŚWIADCZYN:
Stopień romantyczności oświadczyn
Stopień wytworności oświadczyn
Stopień zaskoczenia z oświadczyn
Koszt oświadczyn
Zazdrość koleżanek

Bardzo ważne jest znalezienie odpowiedniego miejsca do poproszenia wybranki o rękę. W takich kopalniach, pod ziemią znajdują sie ogromne groty, w których często można znaleźć romantyczny kącik, by porozmawiać we dwoje. Można też, niestety tylko z przewodnikiem, zagłębić się w plątaninę ciasnych korytarzy będąc uzbrojonymi jedynie w lampki na kaskach i migotliwy płomień świecy. Gdy wtajemniczysz przewodnika w swoje plany pozwoli on spędzić z ukochaną kilka chwil we dwoje w jakimś urokliwym miejscu.

Witek podarował swojej dziewczynie ciemnozielony szafir w białym złocie. Pierścionek zaręczynowy był niezwykle oryginalny, pasujący do scenerii i osobowości jego obecnej żony. Redakcja serwisu także proponuje bardziej odważne kamienie w ekstrawaganckich oprawach.

Takie ciekawe pierścionki zaręczynowe najłatwiej znaleźć za pośrednictwem internetu w popularnych sklepach jubilerskich. Ale możesz poszukać u jubilera najbliżej siebie o ile ma bogatą ofertę biżuterii.

Na podstawie oświadczyn Witka R.

Pierścionki zaręczynowe - przeczytaj zanim kupisz!
Bądź przygotowany!

Zaręczyny w balonie
Ranking
najlepszych
pierścionków zaręczynowych
Zaręczyny
z romantyczną
piosenką
Sposoby na zaręczyny:
Zaręczyny na morzu : Na jeziorze : W mieście miłości : W kinie : Na billboardzie : Na plaży : Zaręczyny z kwiatami : Na stadionie : Na zamku : Na urlopie : Zaręczyny przy ognisku : Na rowerze : W kopalni : Spontaniczne zaręczyny : W teatrze : W galerii handlowej : Na pikniku : W domu : Sekretne zaręczyny : Na dachu budynku : Na video : W radio : W balonie : Pod wodospadem : W miejskim parku : Zaręczyny na kuligu : W limuzynie : Na molo : Na ulicy : Przy lepieniu bałwana : Na sankach
Zaręczyny na filmie:
Zaręczyny przez piosenkę : Z humorem : Po rycersku : Oświadczyny na basenie : W sklepie : W ogródku : Wręczenie pierścionka zaręczynowego w śmigłowcu : Na estradzie : Zaręczyny w górach : W remizie : W kinie : W samolocie : W studiu TV : Pierścionek zaręczynowy podarowany w kinie w USA : Zaręczyny komórkowe : Na bannerze : Na stadionie : W tańcu :
Artykuły:
Starania na zaręczyny : Pierścionki zaręczynowe : Pierścionek zaręczynowy : Ranking pierścionków zaręczynowych : Pierścionek zaręczynowy, a osobowość wybranki : Zazdrość kobiet o zaręczyny : Jak napisać tekst oświadczyn? : Metody na zaręczyny : Zaręczyny : Ciekawe oświadczyny : Nietypowe oświadczyny : Niezwykłe oświadczyny : Romantyczne oświadczyny : Jak się oświadczyć dziewczynie? : Wyjątkowe pierścionki zaręczynowe : Jubiler : Biżuteria
redakcja@romantyczne-oswiadczyny.pl