Zaręczyny zimą

Sposób 26: Zaręczyny na kuligu

Romantyczne zaręczyny - na kuligu

Chcesz oświadczyć się zimą? Doskonałym sposobem na zaręczyny jest kulig. Pęd wiatru, rżenie koni i dźwięk trzeszczącego pod płozami sań śniegu stworzą niepowtarzalna atmosferę idealna na romantyczne oświadczyny. Wręcz pierścionek zaręczynowy w ten sposób.

Kulig można zorganizować prawie w każdym miejscu w Polsce. Wystarczy jedynie, by leżał dość gruby śnieg i panowała słoneczna pogoda. Problemem może być jedynie koszt - lepiej nie planować wynajęcia sań tylko dla dwojga, ale rozłożyć koszty i zaprosić bliskich przyjaciół lub członków rodziny.

Warto także pomyśleć o sposobie oświadczyn - czy mają się odbyć podczas kuligu, czy tuż po, podczas kolacji w przytulnej chatce przy trzaskającym w kominku drewnie. Pamiętaj jednak, że oświadczyny w saniach są kłopotliwe - będzie zimno, będzie trzęsło, a twoje słowa będą ledwo słyszalne, chyba ze będziesz krzyczał.


OCENA
OŚWIADCZYN:
Stopień romantyczności oświadczyn
Stopień wytworności oświadczyn
Stopień zaskoczenia z oświadczyn
Koszt oświadczyn
Zazdrość koleżanek

Podczas kuligu trzeba postarać się o niezbędne przy oświadczynach kwiaty oraz butelkę dobrego szampana dla uczczenia tak wyśmienitej okazji. Jeżeli nie planujesz tuż po przejażdżce saniami wstąpienia do przytulnej i ciepłej knajpki, a chcesz świętować na świeżym powietrzu - lepiej zrezygnuj z żywego bukietu na rzecz innego podarunku.. Szampan i kieliszki powinien natomiast przechowywać jakiś zaufany przyjaciel.

Jak zawsze uczulamy na obowiązek przygotowywania tekstu oświadczyn. Zorganizowanie takich oświadczyn aż prosi się o uwieńczenie wzruszającą przemową zaręczynową. Polecamy także wykonanie okolicznościowego grawerunku u jubilera i podarowanie klasycznego brylantu w oprawie szatonowej. Uważamy, że taki pierścionek zaręczynowy będzie wspaniale pasował do oświadczyn na kuligu. To wspaniała biżuteria.

Na podstawie pomysłu redakcji


Zaręczyny na ulicy
Pierścionki zaręczynowe - przeczytaj zanim kupisz!
Bądź przygotowany!
Zaręczyny
z romantyczną
piosenką
Ranking
najlepszych
pierścionków zaręczynowych
Sposoby na zaręczyny:
Zaręczyny na morzu : Na jeziorze : W mieście miłości : W kinie : Na billboardzie : Na plaży : Zaręczyny z kwiatami : Na stadionie : Na zamku : Na urlopie : Zaręczyny przy ognisku : Na rowerze : W kopalni : Spontaniczne zaręczyny : W teatrze : W galerii handlowej : Na pikniku : W domu : Sekretne zaręczyny : Na dachu budynku : Na video : W radio : W balonie : Pod wodospadem : W miejskim parku : Zaręczyny na kuligu : W limuzynie : Na molo : Na ulicy : Przy lepieniu bałwana : Na sankach
Zaręczyny na filmie:
Zaręczyny przez piosenkę : Z humorem : Po rycersku : Oświadczyny na basenie : W sklepie : W ogródku : Wręczenie pierścionka zaręczynowego w śmigłowcu : Na estradzie : Zaręczyny w górach : W remizie : W kinie : W samolocie : W studiu TV : Pierścionek zaręczynowy podarowany w kinie w USA : Zaręczyny komórkowe : Na bannerze : Na stadionie : W tańcu :
Artykuły:
Starania na zaręczyny : Pierścionki zaręczynowe : Pierścionek zaręczynowy : Ranking pierścionków zaręczynowych : Pierścionek zaręczynowy, a osobowość wybranki : Zazdrość kobiet o zaręczyny : Jak napisać tekst oświadczyn? : Metody na zaręczyny : Zaręczyny : Ciekawe oświadczyny : Nietypowe oświadczyny : Niezwykłe oświadczyny : Romantyczne oświadczyny : Jak się oświadczyć dziewczynie? : Wyjątkowe pierścionki zaręczynowe : Jubiler : Biżuteria
redakcja@romantyczne-oswiadczyny.pl