Zaręczyny zimą

Sposób 26: Zaręczyny na kuligu

Romantyczne zaręczyny - na kuligu

Chcesz oświadczyć się zimą? Doskonałym sposobem na zaręczyny jest kulig. Pęd wiatru, rżenie koni i dźwięk trzeszczącego pod płozami sań śniegu stworzą niepowtarzalna atmosferę idealna na romantyczne oświadczyny. Wręcz pierścionek zaręczynowy w ten sposób.

Kulig można zorganizować prawie w każdym miejscu w Polsce. Wystarczy jedynie, by leżał dość gruby śnieg i panowała słoneczna pogoda. Problemem może być jedynie koszt - lepiej nie planować wynajęcia sań tylko dla dwojga, ale rozłożyć koszty i zaprosić bliskich przyjaciół lub członków rodziny.

OCENA
OŚWIADCZYN:
Stopień romantyczności oświadczyn
Stopień wytworności oświadczyn
Stopień zaskoczenia z oświadczyn
Koszt oświadczyn
Zazdrość koleżanek

Warto także pomyśleć o sposobie oświadczyn - czy mają się odbyć podczas kuligu, czy tuż po, podczas kolacji w przytulnej chatce przy trzaskającym w kominku drewnie. Pamiętaj jednak, że oświadczyny w saniach są kłopotliwe - będzie zimno, będzie trzęsło, a twoje słowa będą ledwo słyszalne, chyba ze będziesz krzyczał.


Podczas kuligu trzeba postarać się o niezbędne przy oświadczynach kwiaty oraz butelkę dobrego szampana dla uczczenia tak wyśmienitej okazji. Jeżeli nie planujesz tuż po przejażdżce saniami wstąpienia do przytulnej i ciepłej knajpki, a chcesz świętować na świeżym powietrzu - lepiej zrezygnuj z żywego bukietu na rzecz innego podarunku.. Szampan i kieliszki powinien natomiast przechowywać jakiś zaufany przyjaciel.

Jak zawsze uczulamy na obowiązek przygotowywania tekstu oświadczyn. Zorganizowanie takich oświadczyn aż prosi się o uwieńczenie wzruszającą przemową zaręczynową. Polecamy także wykonanie okolicznościowego grawerunku u jubilera i podarowanie klasycznego brylantu w oprawie szatonowej. Uważamy, że taki pierścionek zaręczynowy będzie wspaniale pasował do oświadczyn na kuligu. To wspaniała biżuteria.

Na podstawie pomysłu redakcji


Zaręczyny na ulicy
Pierścionki zaręczynowe - przeczytaj zanim kupisz!
Bądź przygotowany!
Zaręczyny
z romantyczną
piosenką
Ranking
najlepszych
pierścionków zaręczynowych

redakcja@romantyczne-oswiadczyny.pl