Piękne zaręczyny

Sposób 29: Oświadczyny na ulicy

Zaręczyny - na ulicy

Sposób na zaręczyny , który chcemy teraz przedstawić jest jednocześnie spontaniczny i bardzo romantyczny. Wymaga ekspresyjnej osobowości i pewności siebie, ponieważ jego specyfika wymaga oświadczenia się w obecności innych ludzi. Występuje w nim także miły i niezapomniany element zaskoczenia, który sprawia że oświadczyny staja się bardzo oryginalne.

Najważniejsza podczas przygotowań do przeprowadzenia tych oświadczyn jest oprawa muzyczna. Często widzimy jak uliczni grajkowie grają na gitarze w różnych częściach miasta. Za niewielką opłatą zagrają oni utwór który sobie życzymy w odpowiednim momencie i o to właśnie chodzi. Trzeba znaleźć odpowiadającego nam muzyka z repertuarem jaki sobie życzymy i poprosić go o pomoc.

OCENA
OŚWIADCZYN:
Stopień romantyczności oświadczyn
Stopień wytworności oświadczyn
Stopień zaskoczenia z oświadczyn
Koszt oświadczyn
Zazdrość koleżanek

Zabieramy dziewczynę na romantyczna kolację lub po prostu spacer po starówce. Rozmawiamy z nią na tematy naszego związku lub inne, które przyjemnie je nastroją do tej chwili. Tak kierujemy spacerkiem, by zbliżyć się do grajka z którym się umówiliśmy. Klękamy w pobliżu, wyciągamy piękny pierścionek zaręczynowy i prosimy nasza wybrankę o rękę a uliczny grajek zaczyna grać jej ulubioną romantyczną piosenkę. Czy ten pomysł na zaręczyny nie jest wspaniały?

Polecamy wieczorną porę i lato, ale ten rodzaj oświadczyn może być wykonany o każdej porze roku. Grajkowie rzadko wysiadują na ulicy przy trzaskającym mrozie, ale na pewno znajdziecie kogoś kto przyjdzie w umówione miejsce specjalnie po to by zagrać dla Was tę jedyną piosenkę w tak ważnym dla Was momencie.

Pierścionek zaręczynowy powinien odzwierciedlać upodobania twojej ukochanej. Sposób ten nie warunkuje wyboru pierścionka zaręczynowego więc inwencja jest po twojej stronie. Rekomendujemy jedynie jakiś romantyczny grawerunek upamiętniający tę wspaniałą chwilę.

Jeśli zastanawiasz się gdzie i jak kupić pierścionek zaręczynowy to skorzystaj z naszej rady i zobacz najpierw na stronach najbardziej znanych sklepów jubilerskich. Tam jest gwarantowana jakość, a dzięki promocjom i zniżkom cena też nie musi byc wygórowana.


Na podstawie pomysłu redakcji


Zaręczyny w domu
Pierścionki zaręczynowe - przeczytaj zanim kupisz!
Bądź przygotowany!

Zaręczyny w górach
Ranking
najlepszych
pierścionków zaręczynowych

redakcja@romantyczne-oswiadczyny.pl