Pierwszy Taniec to najważniejsza część przyjęcia weselnego. Jest to pierwszy raz, kiedy para młoda będzie się widzieć i spędzać razem czas. Jest więc bardzo potrzebny, aby zrobić wspaniałe wrażenie na gościach i całej uroczystości weselnej.

Jest to najbardziej wyjątkowy czas w ciągu dnia dla pary młodej i będą oni pielęgnować ten moment do końca życia. Dlatego ważne jest, aby pierwszy taniec był romantyczny i wykonywany tylko przez parę młodą.

Być może zastanawiacie się, jakie piosenki powinniście wybrać na przyjęcie weselne i pierwszy taniec? Omówmy piosenki na pierwszy taniec angielski na wesele.

Zacznijmy dyskusję:

Po pierwsze, chcę zasugerować, abyś nie wybierał z listy piosenek, które nie są dla Ciebie odpowiednie. Istnieją tysiące piosenek dostępnych na pierwszy taniec, ale lepiej jest słuchać piosenek, które lubisz.

Tak więc, omówmy niektóre z najlepszych piosenek do pierwszego tańca weselnego po angielsku:

Dance With Me Tonight:

Myślę, że jest to najlepsza piosenka weselna na pierwszy taniec angielski. Piosenka jest bardzo romantyczna i sprawia, że zakochujesz się w swoim partnerze.

Piosenka jest grana w wolnym tempie i jest hitem od prawie 10 lat. Możesz łatwo wykorzystać tę piosenkę na każdą okazję.

Ain’t No Mountain High Enough:

Wiem, że to klasyczna piosenka, ale uwielbiam sposób, w jaki ta piosenka jest śpiewana. Myślę, że piosenkarz wykonał świetną pracę.

Jest to świetna piosenka na przyjęcie weselne. Możesz użyć tej piosenki w swoim przyjęciu weselnym lub ceremonii ślubnej.

I Need Your Love:

Jest to soulful piosenka i ma doskonały beat do tańca. Uwielbiam tę piosenkę za jej prostotę i melodię.

Myślę, że ta piosenka będzie pasować do Ciebie bardzo dobrze, jeśli lubisz tańczyć w wolnym tempie.

Shall We Dance:

Jest to wspaniała piosenka, którą można wykorzystać podczas ceremonii ślubnej. Jest to bardzo romantyczna piosenka i ma ładny beat.

Piosenka jest grana w wolnym tempie i możesz ją łatwo wykorzystać na każdą okazję.

Don’t Wanna Cry:

Jest to bardzo prosta i chwytliwa piosenka. Nie wiem dlaczego bardzo lubię tę piosenkę, ale jest to piękna piosenka.

Piosenka jest grana w wolnym tempie i bardzo łatwo się do niej tańczy.

The way You Make Me Feel:

Ta piosenka jest bardzo romantyczna i jest to świetny wybór na pierwszy taniec. Jest to bardzo popularna piosenka i myślę, że jest to najlepsza piosenka na wesele.

I can’t Take My Eyes Off You:

Jeśli chcesz zrobić szczególne wrażenie na gościach i całej imprezie weselnej, to musisz użyć tej piosenki.

Jest to idealna piosenka na pierwszy taniec i jest to wspaniały wybór.

The One That Got Away:

Jest to bardzo romantyczna piosenka i myślę, że jest to najlepsza piosenka