Nazywam się Nandini Chhabra, jestem 19-letnią dziewczyną z Delhi. Skończyłam studia i pracuję w firmie rządowej. Przed moim ślubem nigdy nie myślałam, jak ważne jest moje małżeństwo. Kiedy dorastałam, nie wiedziałam, jak zaplanować ślub.

Jednak po poznaniu znaczenia ślubu, zaczęłam planować swój własny ślub. Nie wiedziałem, jak ważne jest planowanie mojego ślubu i upewnienie się, że wszystko jest zrobione idealnie.

Oto kilka ważnych wskazówek, o których należy pamiętać podczas planowania ślubu:

Wskazówki dotyczące planowania:

Planowanie ślubu jest bardzo ważne, ponieważ jest to pierwszy dzień twojego życia ze swoim małżonkiem. Tak więc, musisz zadbać o swój dzień ślubu.

Bardzo ważne jest, abyś miał swój własny pokój w domu i to też z balkonem. Dobrze będzie, jeśli będziesz miał osobny pokój z balkonem. Możesz również sprawić, że twój pokój będzie wyglądał jak pałac.

Jeśli planujesz ślub w domu, to konieczne jest przygotowanie wszystkich niezbędnych rzeczy przed dniem ślubu. Ważne jest, abyś miał wcześniej przygotowane wszystkie potrawy i ubrania.

Nie zapomnij udekorować swojego pokoju kwiatami i balonami.

Wskazówki dotyczące planowania:

Ceremonia ślubna jest jednym z najważniejszych momentów w weselu. Podczas ślubu będą obecni rodzice i jest istotne, abyś dobrze dogadywał się z rodzicami.

Nie jest konieczne, abyście rozzłościli swoich rodziców, ponieważ nie będzie to miły początek waszego życia.

Jeśli nie dogadacie się dobrze z rodzicami, to odbije się to na całym weselu.

Zawsze starajcie się unikać kłótni i bójek.

Wskazówki dotyczące planowania:

Powinnaś mieć listę wszystkich swoich ważnych rzeczy. Jeśli nie masz listy, to powinieneś ją zrobić.

Ważne jest, abyście zadbali o przyjęcie weselne, ponieważ jest to pierwszy dzień waszego życia małżeńskiego.

Nie zapomnijcie zrobić zdjęcia szczęśliwej pary i was obojga.

Wskazówki dotyczące planowania:

Po ślubie ważne jest, abyś zaplanował podróż poślubną. Powinniście wybrać się na wycieczkę do jakiegoś miejsca, dzięki czemu będziecie mieli okazję poznać kulturę tego miejsca.

Wnioski:

Mam nadzieję, że spodobają Ci się te wskazówki. Możesz podzielić się tymi wskazówkami ze swoimi przyjaciółmi i członkami rodziny.