Czy szukasz anglojęzycznych piosenek weselnych? W takim razie ten artykuł jest dla Ciebie. Jeśli planujesz zaprosić gości z różnych krajów i kultur to ważne jest, aby znać ich kulturę i język. Dlatego musisz wiedzieć o piosenkach weselnych po angielsku dla anglojęzycznej publiczności.

Angielski jest oficjalnym językiem Stanów Zjednoczonych, więc oczywiste jest, że wiele amerykańskich piosenek weselnych jest w języku angielskim. Ale dla innych krajów, istnieją różne piosenki ślubne w różnych językach. Niektóre z popularnych piosenek ślubnych w języku angielskim są wymienione poniżej.

Carry me home

Istnieje wiele odmian tej piosenki, ale ta, która jest najbardziej popularna to Carry me home. Tekst piosenki jest bardzo prosty, a melodia nieco ciężka, ale jest to najpopularniejsza piosenka ślubna dla anglojęzycznych odbiorców.

Co sprawia, że ta piosenka jest tak popularna, to fakt, że tekst jest prosty i jest to świetny wybór dla panny młodej. W piosence panna młoda mówi panu młodemu, że zaniesie go do domu, aby żył długo i szczęśliwie.

 

The best man

Jedną z najpopularniejszych angielskich piosenek weselnych jest The Best Man. Tekst piosenki jest bardzo prosty, a melodia wpada w ucho. Drużba mówi panu młodemu, że to on będzie drużbą na jego ślubie.

If I can make you love me

Jest to kolejna anglojęzyczna piosenka weselna, która ma prostą melodię i chwytliwą melodię. Tekst piosenki jest napisany przez Stevie Wonder’a. Piosenka jest napisana dla pary, która się pobiera i jest to idealna piosenka, aby życzyć szczęśliwego małżeństwa parze.

Marzyłem o białym ślubie

Kolejną znaną piosenką weselną w języku angielskim jest I’ve been dreaming of a white wedding. Tekst jest bardzo prosty, a melodia nieco ciężka. Jest to idealna piosenka, aby życzyć pannie młodej szczęśliwego ślubu.

Co za wspaniały świat

Autorem tekstu piosenki jest Bob Dylan. Piosenka jest napisana dla pary młodej, która chce się pobrać. Piosenka jest jedną z najpopularniejszych angielskich piosenek weselnych.

You’ve got a friend in me

Autorem tekstu piosenki jest m.in.