Zaręczyny w filmie

Zaręczyny 13: Telewizyjne

Miejsce: Studio telewizyjne

Układany miesiącami spisek z kolegami ze stacji telewizyjnej zakończył się sukcesem. Perfekcyjnie zorganizowane oświadczyny na oczach telewidzów. Pragniemy zwrócić uwagę na spokój i opanowanie jakim wykazał się przyszły pan młody podczas zaręczyn . Nawet głos mu nie zadrżał. Ukląkł i z gracją wręczył pierścionek zaręczynowy. Amerykańskim wzorem najpewniej biżuteria była kupiona u najdroższego jubilera w mieście.

25: A teraz (...) Davied Comier.
29: Dzień dobry. To właśnie w tej chwili Davied Comier (czyli ja) przedstawia Wam najnowsze wiadomości o pogodzie, ale w tej chwili rezygnuję z tego, gdyż mam do przekazania najnowszą wiadomość. Z powodu ściśle tajnej telewizyjnej tajemnicy powinienem pozostać anonimowy, ale przez wiele lat pojawiałem się na tym kanale i mogliście już się zorientować, ale ja teraz oficjalnie potwierdzam, że Emily nie jest jedynie słodką, wspaniałą i szaloną dziewczyną, którą oglądacie każdego poranka na tym kanale, ale jest również miłością mojego życia i od 2,5 roku chodzimy ze sobą. więc usiądźcie wygodnie na kanapach i zobaczcie jak sprawię, że ta młoda kobieta zapłacze - mam nadzieję, że w dobrym sensie tego słowa.
[klęka]
1:05 Chciałbym wiedzieć czy za mnie wyjdziesz?
1:12 Tak...
1:14 Jesteś pewna?
1:18 Tak, tak, tak, tak... O Boże. W wy wszyscy wiedzieliście!


Pierścionki zaręczynowe - przeczytaj zanim kupisz!
Bądź przygotowany!

Zaręczyny w balonie
Ranking
najlepszych
pierścionków zaręczynowych
Zaręczyny
z romantyczną
piosenką
Sposoby na zaręczyny:
Zaręczyny na morzu : Na jeziorze : W mieście miłości : W kinie : Na billboardzie : Na plaży : Zaręczyny z kwiatami : Na stadionie : Na zamku : Na urlopie : Zaręczyny przy ognisku : Na rowerze : W kopalni : Spontaniczne zaręczyny : W teatrze : W galerii handlowej : Na pikniku : W domu : Sekretne zaręczyny : Na dachu budynku : Na video : W radio : W balonie : Pod wodospadem : W miejskim parku : Zaręczyny na kuligu : W limuzynie : Na molo : Na ulicy : Przy lepieniu bałwana : Na sankach
Zaręczyny na filmie:
Zaręczyny przez piosenkę : Z humorem : Po rycersku : Oświadczyny na basenie : W sklepie : W ogródku : Wręczenie pierścionka zaręczynowego w śmigłowcu : Na estradzie : Zaręczyny w górach : W remizie : W kinie : W samolocie : W studiu TV : Pierścionek zaręczynowy podarowany w kinie w USA : Zaręczyny komórkowe : Na bannerze : Na stadionie : W tańcu :
Artykuły:
Starania na zaręczyny : Pierścionki zaręczynowe : Pierścionek zaręczynowy : Ranking pierścionków zaręczynowych : Pierścionek zaręczynowy, a osobowość wybranki : Zazdrość kobiet o zaręczyny : Jak napisać tekst oświadczyn? : Metody na zaręczyny : Zaręczyny : Ciekawe oświadczyny : Nietypowe oświadczyny : Niezwykłe oświadczyny : Romantyczne oświadczyny : Jak się oświadczyć dziewczynie? : Wyjątkowe pierścionki zaręczynowe : Jubiler : Biżuteria
redakcja@romantyczne-oswiadczyny.pl