Czy kiedykolwiek zauważyłeś, jak wszyscy twoi przyjaciele, którzy spotykają się przez jakiś czas, zaproponowali swoim partnerom, a ty wciąż jesteś singlem? Może być za tym jakiś powód. Myślę, że jest to coś, czego ludzie starają się unikać, ale wszyscy wiemy, że jest to jedyna droga do zawarcia małżeństwa.

Wiesz, dlaczego to mówię?

Kiedy jesteś w związku i ta osoba jest coraz bliżej ciebie, to dlaczego chcesz czekać na małżeństwo? To dlatego, że kiedy będziesz gotowy do małżeństwa ją wtedy ona na pewno czuć się nieśmiały i dostaniesz zakłopotany przez nią. Będziesz w pozycji, że nie wiesz, co powiedzieć i to nie jest łatwe, aby powiedzieć jej, że ją kochasz.

Jeśli kochasz kogoś i nie chcesz dostać się do kłopotów, to lepiej iść prosto i zaproponować jej. Jestem pewien, że będziesz najszczęśliwszą osobą na świecie, jeśli wyjdziesz za mąż za osobę, którą kochasz.

Dlaczego nie oświadczyłem się mojej dziewczynie

Mam przyjaciela, nazywam go “Amit” i jest bardzo blisko mnie. Ma dziewczynę i od dłuższego czasu próbuje ją wciągnąć w związek. Jednak nie szło to dobrze i nikt nie mógł jej zdobyć w swoje ramiona.

Pewnego dnia Amit powiedział mi, że znalazł idealną kobietę dla siebie i że chce się jej oświadczyć. Powiedziałem mu, że lepiej poczekać, aż oboje będą gotowi do małżeństwa i nie spieszyć się z tym. Powiedział, że zrobi tak jak prosiłem, weźmie ją w ramiona i uczyni swoją żoną.

Byłem zaskoczony słysząc to i nie mogłem uwierzyć, że zamierza oświadczyć się swojej dziewczynie, ale byłem pewien, że weźmie ją w ramiona i uczyni swoją żoną.

Następnego dnia poszedłem do centrum handlowego i zobaczyłem Amita z jego dziewczyną. Kiedy ich zobaczyłem byłem naprawdę zszokowany i zdumiony. Trzymał ją za ręce i mówił jej o tym jak ją kocha i że chce spędzić z nią całe swoje życie. Ona się uśmiechała i byłam zaskoczona widząc, że wcale nie była smutna ani przestraszona.

Poprosił ją o rękę, a ona bez wahania się zgodziła. Byłem bardzo szczęśliwy dla nich i powiedziałem Amitowi, że powinien dbać o nią przez całe życie i że będzie dla niego najlepszą żoną.

Wnioski:

Nie jest łatwo zdobyć dziewczynę, a jeszcze trudniej żonę. Musisz włożyć dużo wysiłku, a na pewno ją zdobędziesz. Jeśli jesteś w związku i boisz się poprosić swojego partnera o rękę to lepiej iść na to i zaproponować jej. Będziesz najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, jeśli wyjdziesz za mąż za osobę, którą kochasz.