Oryginalne oświadczyny

Sposób 4: Zaręczyny w kinie

oświadczyny w kinie

Dziewczyna tuli się do ciebie i wzdycha widząc perypetie filmowych bohaterów. W pewnym momencie film zostaje przerwany i ukazuje się twoja postać. W krótkim filmowym fragmencie prosisz ją o rękę. Światła lekko się rozjaśniają, a ty klękasz i wręczasz w milczeniu pierścionek zaręczynowy. Ludzie wiwatują, a ona ze wzruszeniem mówi: tak.

Zorganizowanie takich oświadczyn nie jest wbrew pozorom trudne, ani kosztowne. Należy jedynie znaleźć odpowiednie kino. Prawdopodobieństwo zgody na wpięcie do filmu fragmentu z oświadczynami jest większe w małym kinie niż w multiplexie. Możesz jednak próbować i w dużych kinach, bo przy takich prośbach ludzie wykazują zdumiewającą życzliwość. Musisz się jednak liczyć z tym, że zaproponowana zostanie pora, w której jest mniej widzów.

Odrębną kwestią jest film, który zostanie wyświetlony na ekranie. Oświadczyny nie mogą być długie. Maksymalnie mogą trwać minutę. W tym czasie da się powiedzieć jednak wspaniały wstęp i zdać to fundamentalne pytanie. Film po nakręceniu trzeba nagrać na taśmę filmową. Takiego rodzaju usługi są dostępnie na rynku.

OCENA
OŚWIADCZYN:
Stopień romantyczności oświadczyn
Stopień wytworności oświadczyn
Stopień zaskoczenia z oświadczyn
Koszt oświadczyn
Zazdrość koleżanek

Maciek zrobił to w malutkim kinie, bo jego dziewczyna była zapaloną kinomanką. Specjalnie wybierała niepopularne pory i ciągnęła go do kina kiedy tylko mieli trochę czasu. Wybrał romantyczny film i nakręcił siebie mówiącego wyjątkowo romantyczną przemowę. Potem ukleknął i wręczył pierścionek zaręczynowy.

Maciek wybrał piękny, nietypowy pierścionek zaręczynowy, gdyż jego dziewczyna była bardzo wyjątkową osobą. Był to pierścionek z trzema brylantami w nietypowej oprawie z żółtego złota. Uważamy, że dokonał doskonałego wyboru. Nietypowe oświadczyny wymagają nietypowego pierścionka zaręczynowego.

Przypominamy, że pierścionki zaręczynowe najlepiej kupić u znanych jubilerów lub firm jubilerskich. Mamy wtedy zapewnioną doskonałą jakość biżuterii.

Na podstawie oświadczyn Maćka (Grudzień 2005)

Pierścionki zaręczynowe - przeczytaj zanim kupisz!
Bądź przygotowany!

Zaręczyny w mieście

Zaręczyny rycerza

Zaręczyny i zazdrość
Sposoby na zaręczyny:
Zaręczyny na morzu : Na jeziorze : W mieście miłości : W kinie : Na billboardzie : Na plaży : Zaręczyny z kwiatami : Na stadionie : Na zamku : Na urlopie : Zaręczyny przy ognisku : Na rowerze : W kopalni : Spontaniczne zaręczyny : W teatrze : W galerii handlowej : Na pikniku : W domu : Sekretne zaręczyny : Na dachu budynku : Na video : W radio : W balonie : Pod wodospadem : W miejskim parku : Zaręczyny na kuligu : W limuzynie : Na molo : Na ulicy : Przy lepieniu bałwana : Na sankach
Zaręczyny na filmie:
Zaręczyny przez piosenkę : Z humorem : Po rycersku : Oświadczyny na basenie : W sklepie : W ogródku : Wręczenie pierścionka zaręczynowego w śmigłowcu : Na estradzie : Zaręczyny w górach : W remizie : W kinie : W samolocie : W studiu TV : Pierścionek zaręczynowy podarowany w kinie w USA : Zaręczyny komórkowe : Na bannerze : Na stadionie : W tańcu :
Artykuły:
Starania na zaręczyny : Pierścionki zaręczynowe : Pierścionek zaręczynowy : Ranking pierścionków zaręczynowych : Pierścionek zaręczynowy, a osobowość wybranki : Zazdrość kobiet o zaręczyny : Jak napisać tekst oświadczyn? : Metody na zaręczyny : Zaręczyny : Ciekawe oświadczyny : Nietypowe oświadczyny : Niezwykłe oświadczyny : Romantyczne oświadczyny : Jak się oświadczyć dziewczynie? : Wyjątkowe pierścionki zaręczynowe : Jubiler : Biżuteria
redakcja@romantyczne-oswiadczyny.pl