Planujesz oświadczyć się swojej ukochanej? Czy szukasz kilku dobrych pomysłów, aby to zrobić? Możesz łatwo napisać scenariusz dla swojej propozycji, wykonując kilka prostych kroków.

Po pierwsze, powinieneś stworzyć dobry nastrój spędzając z nią trochę czasu. Powinieneś zabrać ją do miłego miejsca, takiego jak restauracja lub kawiarnia i spędzić z nią kilka godzin. W tym czasie możesz porozmawiać o swoim życiu i powiedzieć jej, jak bardzo ją kochasz. To będzie niezapomniane doświadczenie i na pewno zakochasz się w niej.

Teraz, gdy spędziłeś trochę czasu jakości z nią, nadszedł czas, aby ją zaproponować. Kiedy zaproponować ją, należy upewnić się, że ona patrzy na ciebie. Powinieneś również zachować uśmiech na twarzy i spróbować wziąć uwagę jej. Powinieneś powiedzieć coś takiego: “Chcę podzielić się z tobą moimi uczuciami. Kocham cię tak bardzo. Chcę spędzić z tobą resztę mojego życia. Czy wyjdziesz za mnie?” Ona z pewnością powie tak i będziesz najszczęśliwszą osobą na ziemi.

Po tym jak ją zaproponujesz, będziesz musiał czekać na jej “tak”. Ona da ci wielki uśmiech i zaakceptuje twoją propozycję. Po tym, będziesz musiał zdecydować o miejscu, w którym ją zaproponujesz. Możesz to zrobić w dowolnym miejscu publicznym lub możesz to zrobić w jakimś prywatnym miejscu. To zależy od waszej miłości i tego jak bardzo chcecie wyrazić swoje uczucia.

Po tym, możesz sfilmować swoją propozycję i podzielić się nią z nią. Jest to najlepszy sposób, aby zaproponować jej i to na pewno sprawi, że poczuje się wyjątkowo. Będzie to również wspaniała pamięć dla Ciebie i ona nigdy nie zapomni tego dnia.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten post o “3 Steps Process to create a Wedding Proposal Video Script”. Wiem, że będzie to doskonały przewodnik dla Ciebie, jeśli planujesz zaproponować swoją kochankę.