Romantyczne oświadczyny

Sposób 2: Kołysani przez fale

Romantyczne oświadczyny na statku

Szum fal, woń morza i wiatr rozwiewający włosy wprowadza kobietę w świat marzeń. Jej serce staje się miękkie, a czułe słowa działają z podwójną mocą. Jeżeli je wypowiesz na żaglowcu twoja wybranka będzie je wspominała do końca życia. To doskonałe miejsce na wręczenie pierścionka zaręczynowego.

Po pierwsze, należy starannie się dowiedzieć czy Twoja wybranka uwielbia morze i czy bez żadnych dolegliwości jest w stanie przebywać na statku. Jeżeli nie występują żadne przeciwwskazania można zabrać się za kwestie organizacyjne.

OCENA
OŚWIADCZYN:
Stopień romantyczności oświadczyn
Stopień wytworności oświadczyn
Stopień zaskoczenia z oświadczyn
Koszt oświadczyn
Zazdrość koleżanek

Idealnym statkiem do przeprowadzenia oświadczyn jest żaglowiec. Łopot żagli i trzeszczenie pokładu sprawia, że przybywając na nim mamy wrażenie uczestniczenia w czymś niezwykłym. Jeżeli znajdziemy już odpowiedni statek, przed kupnem biletów (może to być zarówno kilkudniowy rejs jak i kilkugodzinna wycieczka) należy starannie zbadać prognozy pogody. Nie będziemy przecież klękać w strugach deszczu (chociaż i to ma swój urok).

W następnej kolejności trzeba wybrać miejsce i czas, w którym poprosimy o rękę wybranki. Doskonałym miejscem jest przecinający morskie fale dziób (patrz scena w Titanicu) lub rufa. Pora dnia również ma znaczenie. Idealnym rozwiązaniem jest zachód lub wschód słońca (niestety wymaga to wykupienia przynajmniej dwudniowego rejsu). Dobrą porą jest również bezchmurną noc, mamy wtedy okazję być z ukochaną sam na sam.

W momencie oświadczyn należy przygotować sobie przemowę. Kobiety uwielbiają gdy wyznanie mężczyzny nie składa się tylko z jednego pytania, ale jest otoczone adekwatnymi do sytuacji zdaniami.

Następnie przystępujemy do wręczenia pierścionka zaręczynowego . Bardzo dobrym pomysłem jest zakupić pierścionek zaręczynowy z błękitnym kamieniem szlachetnym, który niezmiennie będzie nam się kojarzył z tymi wyjątkowo romantycznymi oświadczynami. Doskonale do tego celu nadaje się szafir.

Pamiętajcie jednak, że pierścionki zaręczynowe są dla kobiet bardzo ważne więc warto kupić je u znanego i cenionego jubilera. Tam masz pewność jakości biżuterii.

Na podstawie oświadczyn Grześka W. (sierpień 2007)


Zaręczyny na dachu
Pierścionki zaręczynowe - przeczytaj zanim kupisz!
Bądź przygotowany!

Zaręczyny na wakacjach
Ranking
najlepszych
pierścionków zaręczynowych

redakcja@romantyczne-oswiadczyny.pl