Wesołe oświadczyny

Sposób 31: Zaręczyny na sankach

Oświadczyny na sankach

Przedstawiamy następny pomysł na zaręczyny zimą - zaręczyny na sankach. Sposób ten jest dla osób dynamicznych i lubiących zabawy w śnieżnym puchu. Twoja ukochana musi lubić jeździć na saneczkach i słyszeć w uszach twój rozpalony szept niczym w opowiadaniu Bułhakowa o dziewczynie, która to szeptu kochanka nie może odróżnić od wiatru. Takie okoliczności są wymarzone by podarować ukochanej kobiecie pierścionek zaręczynowy.

Pomysł na oświadczyny na sankach jest dedykowany osobom lubiącym aktywność na świeżym powietrzu. Sama aktywność zwiększa także szanse powodzenia oświadczyn u twojej ukochanej. Hormon szczęścia, który będzie krążył w jej żyłach zwiększa szanse na powodzenie zaręczyn.

OCENA
OŚWIADCZYN:
Stopień romantyczności oświadczyn
Stopień wytworności oświadczyn
Stopień zaskoczenia z oświadczyn
Koszt oświadczyn
Zazdrość koleżanek

Po pierwsze, wybierz dobrą górkę na oświadczyny. Nie będziesz przecież z nią zjeżdżał z dwumetrowego wzniesienia! Muszą być przecież wrażenia, radość z jazdy i oczywiście - wywrotki. Miejsce nie może być także zatłoczone przez małe dzieci. Głupio będziecie sie czuć będąc otoczonym przez wrzeszczące maluchy. Innym wyjściem jest wybranie się na sanki wieczorem, kiedy jest mniej ludzi i jest bardziej kameralnie.

Podczas wyprawy na sanki możesz się wykazać talentem organizatorskim i zadbać o ciepłą herbatę w termosie lub dowiedzieć się czy w okolicy jest jakiś lokal gdzie można sie napić grzanego wina i coś zjeść. Po zaręczynach powinniście przecież pójść gdzieś świętować.

Sam akt zaręczyn powinien być jak najbardziej naturalny, ale możesz również coś zaaranżować. Na przykład przewracając się zadbaj o to by pudełko z pierścionkiem zaręczynowym wypadło ci z kieszeni. Lub kotłując się w śniegu, gdy będziecie się śmiać wyjmij pierścionek zaręczynowy i połóż jej na dłoni. Sposób jaki wybierzesz zależy od osobowości twojej ukochanej więc wybierz taki, który pasuje do niej jak najlepiej.

Rodzaj pierścionka zaręczynowego może nawiązywać do waszych śnieżnych igraszek na sankach. Kamień może więc być w zimowych kolorach. Może to być diament lub szafir.

Przypominamy równiez by pierścionki zaręczynowe dobierać ostrożnie. Warto zaufać znanej i cenionej firmie jubilerskiej.


Zaręczyny na statku
Pierścionki zaręczynowe - przeczytaj zanim kupisz!
Bądź przygotowany!

Zaręczyny na wakacjach

Zaręczyny i zazdrość

redakcja@romantyczne-oswiadczyny.pl