Słyszeliśmy wiele historii, w których ktoś próbuje zaproponować swoją dziewczynę lub chłopaka. W takich przypadkach nie wiedzą nic o tej parze. Po prostu zakładają, że będą idealnym meczem. Dlatego chcą się o nich dowiedzieć, aby sprawdzić, czy mają rację, czy nie.

Prawdą jest, że każdy związek nie ma trwać przez całe życie. Jeśli myślisz, że twój związek będzie silny na zawsze, to jesteś w błędzie. Jeśli czujesz, że jesteś zaangażowany w swoją dziewczynę / chłopaka, wtedy powinieneś wiedzieć wszystko o nich.

Oto niektóre z pytań, które powinieneś zadać swojej dziewczynie / chłopakowi:

1) Jak ją/jego poznałeś?

Jest to najczęstsze pytanie, które zadasz swojej dziewczynie / chłopakowi. Więc jeśli mówisz o związku, który trwa od dłuższego czasu, powinieneś wiedzieć, jak ona / on pojawił się w twoim życiu.

2) Jaka jest różnica wieku między tobą a twoją dziewczyną / chłopakiem?

Jeśli chodzisz na randki przez długi czas, to musisz wiedzieć, jaka jest różnica wieku między tobą a twoją dziewczyną / chłopakiem. Jeśli oboje jesteście w tym samym wieku, to znacznie ułatwi cały proces.

3) Czy masz jakieś rodzeństwo?

Jeśli nie masz żadnego rodzeństwa, to będzie to dla Ciebie doskonała okazja do założenia własnej rodziny. Możesz sprawić, że Twoja dziewczyna/chłopak będzie matką dla Twojego dziecka.

4) Jakie są Twoje relacje z rodzicami?

Rodzice są najlepszymi nauczycielami, których każdy może dostać w całym swoim życiu. Tak więc, jeśli nie masz dobrych relacji z rodzicami, to brakuje ci wielu możliwości w swoim życiu.

5) Czy kiedykolwiek wcześniej umawiałeś się na randki?

Jeśli nie umawiałeś się wcześniej, wtedy będzie to dla ciebie pierwszy raz, aby umówić się z kimś. Więc to jest bardzo ważne dla Ciebie, aby wiedzieć, czy ona / on miał poprzedni związek, czy nie.

6) Jaki jest twój zawód?

Jeśli jesteś w pracy, gdzie zarabiasz dużo pieniędzy, to powinieneś również wiedzieć, co ona / on robi na życie. To pomoże Ci zdecydować, czy on/ona jest dla Ciebie odpowiedni czy nie.

7) Czy byłeś/aś już kiedyś żonaty/a?

W momencie, gdy znajdziesz swoją dziewczynę/chłopaka, powinieneś wiedzieć, jakie jest jej/jego poprzednie małżeństwo. Powinieneś również dowiedzieć się, czy jest on/ona rozwodnikiem czy nie.

8) Czy chcesz mieć dzieci?

Jest to bardzo ważne pytanie, które powinieneś zadać swojej dziewczynie/chłopakowi. Jeśli Twoja odpowiedź jest twierdząca, to możesz łatwo zajść w ciążę. Ale jeśli nie chcesz mieć dziecka, to powinieneś również dowiedzieć się, czy twoja dziewczyna / chłopak chce mieć dzieci.

9) Czy macie jakieś hobby?

Jeśli myślisz, że twoja dziewczyna / chłopak nie jest tak aktywny jak ty, to