Mowa o ceremonii zaręczynowej jest najlepszą rzeczą do zrobienia, gdy masz zamiar zaproponować komuś i on / ona jest dobrym przyjacielem lub partnerem. Ten moment będzie punktem wyjścia dla waszego związku i sposób w jaki zaprezentujesz się przed tą osobą jest bardzo ważny. Musisz być właściwą osobą dla właściwej osoby, więc pierwsza rzecz, którą powiesz, sprawi, że twój związek będzie idealny i uzyskasz najlepsze wyniki.

Ale najważniejszą rzeczą jest to, że musisz mieć otwarte oczy i uzyskać jasny pomysł na temat osoby przed zaproponowaniem. Istnieją różne typy ludzi i musisz uzyskać jasny obraz osoby, którą zamierzasz zaproponować. Więc, co powiedzieć w mowie o ceremonii zaręczynowej?

1. Jak poprosić o propozycję

Jest to najczęstsza rzecz, którą robi każdy chłopak, gdy ma zamiar się oświadczyć. Jeśli masz zamiar zaproponować kogoś, to powinieneś zacząć od właściwych i prostych rzeczy. Powinieneś zacząć od małej rozmowy i zapytać go/ją czy wyjdzie za ciebie czy nie.

2. Powiedz jej, że ją kochasz

Jest to najczęstsza rzecz, którą usłyszysz za każdym razem. Jeśli chcesz zaproponować dziewczynie, to musisz jej powiedzieć, że ją kochasz i chcesz być z nią na zawsze.

3. Co powiedzieć, jeśli ona jest już zaręczona?

Jeśli chcesz wiedzieć, czy dziewczyna jest zaręczona, czy nie, to powinieneś być ostrożny, bo nie chcesz przegapić żadnej okazji. Musisz jej powiedzieć, że jesteś szczęśliwy, że jest już zaręczona i życzysz jej wszystkiego najlepszego.

4. Powiedz jej, czego się spodziewać

Możesz również powiedzieć jej o swoich oczekiwaniach. Jeśli nie jesteś gotowy na małżeństwo, to możesz jej powiedzieć, że nie chcesz się żenić, ale jeśli jesteś gotowy na małżeństwo to powiedz jej o swoich oczekiwaniach.

5. Powiedz jej, że jesteś tym jedynym dla niej

Nie ma nic lepszego niż prosta odpowiedź na wszystko. Możesz również powiedzieć jej, że jesteś tym dla niej i sprawisz, że jej życie będzie kompletne.

Wnioski:

Są to najczęstsze rzeczy, które usłyszysz w mowie ceremonii zaręczynowej, więc nie powinieneś próbować tworzyć czegoś nowego. Po prostu bądź prostą osobą i poproś o propozycję. Jeśli jesteś właściwą osobą dla właściwej osoby, wtedy otrzymasz pozytywną odpowiedź.