Kiedy mówimy o miłości, trudno jest sobie wyobrazić rodzaj emocji, które czujemy, gdy jesteśmy zakochani. A jeśli chodzi o propozycję, to jest to najtrudniejsza rzecz do zrobienia, ponieważ najważniejszą rzeczą jest zdobycie serca ukochanej osoby.

Jestem pewien, że wiesz, że wielu z nas boi się zaproponować ukochanej osobie, a co jeśli nie otrzymasz odpowiedzi, którą chcesz.

Jestem tutaj, aby powiedzieć Ci, że nie jest to rzecz niemożliwa, istnieje kilka prostych kroków, które możesz wykonać, aby propozycja zakończyła się sukcesem.

Zaplanuj swoją propozycję:

Zrób listę wszystkiego, co chcesz powiedzieć swojej ukochanej osobie. Jeśli nie wiesz co chcesz powiedzieć to napisz małą notatkę do siebie i trzymaj ją pod ręką.

Podaruj ukochanej osobie drobny prezent:

Jest to jeden z najczęstszych błędów popełnianych przez ludzi, którzy boją się zapytać swoich bliskich. Uważają, że prezenty są bezużyteczne, ale prawda jest taka, że nie jest to bezużyteczne.

Daj mały prezent i spraw, że ona / on poczuje, że zależy ci na nim / niej.

Wybierz romantyczne miejsce:

Romantyczne miejsce to coś, co sprawi, że będziesz bardziej pewny siebie. Wybierz miejsce, w którym oboje możecie się dobrze bawić i cieszyć się chwilą.

Rozpocznij rozmowę:

Następnym krokiem jest rozpoczęcie rozmowy. Zacznij go mówiąc coś w stylu “Myślałem o tobie i dni naszej pierwszej randki”. Dzięki temu rozmowa będzie jeszcze bardziej romantyczna, a Ty zyskasz większe szanse na złożenie propozycji.

Właściwe wyczucie czasu:

Timing jest również jedną z rzeczy, które sprawią, że twoja propozycja będzie udana. Jest to kwestia wyboru, ale postaraj się złożyć propozycję, gdy jesteś w dobrym nastroju.

Nie bądź zbyt zdenerwowany:

Możesz złożyć propozycję, gdy jesteś zrelaksowany. Nie rób propozycji, gdy jesteś zły lub zestresowany. Możesz poprosić ukochaną osobę, aby poszła na kolację, a jeśli ona/on odmówi, wtedy możesz poprosić rodziców, aby przyszli i wsparli cię.

Wnioski:

Jeśli stoisz przed tym samym problemem to nie martw się. Spróbuj wyżej wymienionych wskazówek, a otrzymasz wspaniałą propozycję.

 

7