Jak się oświadczyć?

Sposób 16: Zaręczyny w galerii handlowej

Oświadczyny w galerii

Wokół tłum trzymający w kurczowo zaciśniętych pięściach setki reklamówek, wystrojone kobiety i dziewczęta obserwujące z błyskiem w oku sklepowe wystawy. Nie możesz się zdecydować przed którym sklepem klęknąć: Reserved, House? Nie, one są pospolite. Chcesz więcej...

Oświadczyny w galerii handlowej są spełnieniem marzeń. Któż by nie chciał wyznać miłości w najwspanialszej świątyni, którą kiedykolwiek znał świat? Do tego sanktuarium, ze wszystkich kierunków, zmierzają kolumny spragnionych ukojenia duchowego. Jak legiony cesarstwa rzymskiego do stolicy imperium. To właśnie w galeriach handlowych są leczone kompleksy uprzednio wykreowane przez mass-media, kojone bolączki zagubionych nastolatków, tam budowana jest przewaga uprzywilejowanych nad ubogimi, tam ogłupione i zrozpaczone dzieciaki patrzą na produkty, których brak jest przyczyna ostracyzmu i alienacji w szkole. Tam kupuje się pewność siebie, tam kupuje się zazdrość innych, tam wreszcie kupuje się awans społeczny.

Wartość materialna produktu to w wielu przypadkach ułamek ceny jaka płaci konsument. Większość pieniędzy, które płacimy składa się na wykreowane wyobrażenie o użytkowniku produktu. Produkt jest oderwany od swojej naturalnej funkcji, kupowana jest wytworzona przez marketing iluzja. "Lepszy nowy wzór niż łatanie dziur" - wpajano mieszkańcom wspaniałego świata Huxley'a. Nam nie trzeba już tego powtarzać.

OCENA
OŚWIADCZYN:
Stopień romantyczności oświadczyn
Stopień wytworności oświadczyn
Stopień zaskoczenia z oświadczyn
Koszt oświadczyn
Zazdrość koleżanek

Myślimy, że kupujemy ubrania, a oni wiedzą, że sprzedają iluzję. Dowód: Przemycanym podróbkom markowych towarów każą odrywać metki nie z obawy o jakość produktu. Przecież wszystkie te rzeczy są szyte w azjatyckich fabrykach. Każą odrywać metki, żeby dzieci z domów dziecka i członkowie ubogich rodzin wymagający pomocy społecznej nie byli kojarzeni z ich marką, bo nikt nie kupi marki noszonej przez plebs.

Klęknijmy i wyznajmy miłość w galerii handlowej i nie martwmy się o pierścionek zaręczynowy , nasz wybranka - galeria, chce tylko naszych pieniędzy.

Ps. Miał być żart, a wyszedł moralitet:)

Pierścionki zaręczynowe - przeczytaj zanim kupisz!
Bądź przygotowany!

Zaręczyny na ulicy
Ranking
najlepszych
pierścionków zaręczynowych

Zaręczyny rycerza
Sposoby na zaręczyny:
Zaręczyny na morzu : Na jeziorze : W mieście miłości : W kinie : Na billboardzie : Na plaży : Zaręczyny z kwiatami : Na stadionie : Na zamku : Na urlopie : Zaręczyny przy ognisku : Na rowerze : W kopalni : Spontaniczne zaręczyny : W teatrze : W galerii handlowej : Na pikniku : W domu : Sekretne zaręczyny : Na dachu budynku : Na video : W radio : W balonie : Pod wodospadem : W miejskim parku : Zaręczyny na kuligu : W limuzynie : Na molo : Na ulicy : Przy lepieniu bałwana : Na sankach
Zaręczyny na filmie:
Zaręczyny przez piosenkę : Z humorem : Po rycersku : Oświadczyny na basenie : W sklepie : W ogródku : Wręczenie pierścionka zaręczynowego w śmigłowcu : Na estradzie : Zaręczyny w górach : W remizie : W kinie : W samolocie : W studiu TV : Pierścionek zaręczynowy podarowany w kinie w USA : Zaręczyny komórkowe : Na bannerze : Na stadionie : W tańcu :
Artykuły:
Starania na zaręczyny : Pierścionki zaręczynowe : Pierścionek zaręczynowy : Ranking pierścionków zaręczynowych : Pierścionek zaręczynowy, a osobowość wybranki : Zazdrość kobiet o zaręczyny : Jak napisać tekst oświadczyn? : Metody na zaręczyny : Zaręczyny : Ciekawe oświadczyny : Nietypowe oświadczyny : Niezwykłe oświadczyny : Romantyczne oświadczyny : Jak się oświadczyć dziewczynie? : Wyjątkowe pierścionki zaręczynowe : Jubiler : Biżuteria
redakcja@romantyczne-oswiadczyny.pl