Ciekawe oświadczyny

Sposób 14: Spontaniczne zaręczyny

Romantyczne oświadczyny - Spontaniczna miłość

Niektórzy nie lubią planować, układać słów i reżyserować własnego życia. Wolą zawierzyć chwili, polegać na swojej intuicji oraz emocjach. W działaniu kierują się sercem. Nie mając planu trzeba jednak pamiętać o kilku zasadach, które pomogą uczynić z chwili spontanicznej - chwilę której ona nigdy nie zapomni. Pierścionek zaręczynowy może być wręczony spontanicznie i z głową.

Po pierwsze, trzeba mieć zawsze ze sobą pierścionek zaręczynowy. Można zrezygnować z pudełeczka, gdyż ciągłe przekładanie go z kieszeni jednych spodni do drugich sprawiałoby wiele kłopotu. Najlepiej schować pierścionek w jakiejś przegródce w portfelu. Lepiej nie umieszczać go jednak wśród monet, bo złoto jest miękkim metalem i łatwo się odkształca.

Jeżeli chcesz dokonać oświadczyn w wyznaczonym okresie czasu dopomóż sobie trochę i prowokuj sytuacje z odrobiną romantyzmu. Zamiast leżenia na kanapie wybierz spacer po parku, zamiast meczu obejrzyj z nią film miłosny, zamiast hamburgera z frytkami zjedzcie makaron z serem i owoce. Większa jest wtedy szansa na napływ uczuć oraz wytworzenie odpowiedniej atmosfery. Może nabierzesz wtedy odwagi do wręczenia pierścionka zaręczynowego.

OCENA
OŚWIADCZYN:
Stopień romantyczności oświadczyn
Stopień wytworności oświadczyn
Stopień zaskoczenia z oświadczyn
Koszt oświadczyn
Zazdrość koleżanek

Pamiętaj o tym, żeby twoja spontaniczność nie została odebrana jako niechlujstwo. Twoja wybranka powinna odnieść wrażenie, że ta chwila kiedy się oświadczasz dużo dla ciebie znaczy, musi czuć się najważniejsza. Zważaj więc na swoje uczucia, ale także na jej nastawienie. Mając zamiar wręczyć jej pierścionek zaręczynowy musisz mieć pewność, że twoja ukochana też jest na to gotowa. Badaj jej nastrój i zachowanie. Dla ciebie chwila może być romantyczna, a dla niej zwyczajna i wyjdzie żałośnie...

Radzimy także przygotować sobie zarys mowy oświadczynowej. Jeżeli nie jesteś dobrym mówcą, dobrze jest to trochę poćwiczyć, żeby nie nastąpiła kompromitacja. Pierścionek zaręczynowy dobierz do osobowości swojej dziewczyny. Pamiętaj żeby pierścionki zaręczynowe obejrzeć najpierw w internetowych sklepach jubilerskich. Tam jest bardzo duży wybór, a często również przystępne ceny.

Na podstawie pomysłu redakcji serwisu

Pierścionki zaręczynowe - przeczytaj zanim kupisz!
Bądź przygotowany!

Zaręczyny na dachu
Ranking
najlepszych
pierścionków zaręczynowych

Zaręczyny w kinie
Sposoby na zaręczyny:
Zaręczyny na morzu : Na jeziorze : W mieście miłości : W kinie : Na billboardzie : Na plaży : Zaręczyny z kwiatami : Na stadionie : Na zamku : Na urlopie : Zaręczyny przy ognisku : Na rowerze : W kopalni : Spontaniczne zaręczyny : W teatrze : W galerii handlowej : Na pikniku : W domu : Sekretne zaręczyny : Na dachu budynku : Na video : W radio : W balonie : Pod wodospadem : W miejskim parku : Zaręczyny na kuligu : W limuzynie : Na molo : Na ulicy : Przy lepieniu bałwana : Na sankach
Zaręczyny na filmie:
Zaręczyny przez piosenkę : Z humorem : Po rycersku : Oświadczyny na basenie : W sklepie : W ogródku : Wręczenie pierścionka zaręczynowego w śmigłowcu : Na estradzie : Zaręczyny w górach : W remizie : W kinie : W samolocie : W studiu TV : Pierścionek zaręczynowy podarowany w kinie w USA : Zaręczyny komórkowe
Artykuły:
Starania na zaręczyny : Pierścionki zaręczynowe : Pierścionek zaręczynowy : Ranking pierścionków zaręczynowych : Pierścionek zaręczynowy, a osobowość wybranki : Zazdrość kobiet o zaręczyny : Jak napisać tekst oświadczyn? : Metody na zaręczyny : Zaręczyny : Ciekawe oświadczyny : Nietypowe oświadczyny : Niezwykłe oświadczyny : Romantyczne oświadczyny : Jak się oświadczyć dziewczynie?
redakcja@romantyczne-oswiadczyny.pl